Mieszkanie dla Młodych, nowe środki

News Forums Produkty finansowe Narzędzia finansowe Mieszkanie dla Młodych, nowe środki

 • This topic is empty.
Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • Author
  Posts
 • #28793
  WiktorON
  Guest

  Okazuje się, że w Mieszkaniu dla Młodych w wakacje będzie dodatkowe 70 mln na dopłaty. to prawie 3 tys szczęśliwców. Średnia dopłata wyniosła ponad 25 tys złotych. Jednak wszystko zależy od lokalizacji i ceny nieruchomości w zestawieniu z liczbą wychowywanych dzieci. Wszystkie te współczynniki weźmie pod uwagę https://mdmprogram.com/kalkulator-mdm/ Kompleksowa aplikacja, która wyliczy wysokość Twojej dopłaty. Waha się ona w przedziale od 10 do 30% nieruchomości.

  #31898
  Anonymous
  Guest

  Słyszałem że cała kasa na dopłaty rozeszła się w kilka godzin. Zainteresowanie jest duże ale ja i tak nie spełniam warunków więc szukam normalnego mieszkania na kredyt bez dopłat, Nowe Odolany w Warszawie biorę pod uwagę, podoba mi się lokalizacja osiedla.

  #31899
  Anonymous
  Guest

  A co to program MDM nie działa cały rok? To sa jakies limity? Bo ja właśnie planuje kupić mieszkanie na Wilanowie na osiedlu Brzozowy Zakątek. .Mozna właśnie tam kupić mieszkanie w ramach MDM. Licze, że uda mi się kupić mieszkanie z dofinansowaniem. Brzozowy to fajne osiedle, blisko jest szkoła i dobra komunikacja do centrum.

  #31900
  Anonymous
  Guest

  Nie kupujcie mieszkań w tym programie. Poczytajcie trochę o nim w internecie, sprawdźcie oferty, porównajcie je z innymi i sami wtedy zobaczycie, że kupowanie mieszkania w tym programie wcale nie jest takie opłacalne i moze się wręcz okazać, że przepłaciliście i gdybyście wzieli normalny kredyt na mieszkanie, to zapłacilibyście sporo mniej, bo raty kredytu byłyby niższe. Moi znajomi przekonali się o tym i teraz żałują, że kupili mieszkanie w tym programie. Ja teraz rozważam kupienie mieszkania w dzielnicy Wawer. Widziałem je na tej stronie http://www.mapanieruchomosci.pl/domy/warszawa/wawer/23/1/ i prawdę mówiąc uważam, że to bardzo dobra oferta.

  #31902
  Anonymous
  Guest

  Mi się wydaje, że generalnie rzecz biorąc warto równeż zadbać o właściwe ubezpieczenie mieszkania… Dość interesjące oferty w tym zakresie znaleźć można np. tu strzezdom.pl 🙂

  #31901
  Anonymous
  Guest

  To już koniec tego programu. Jestem ciekawa, jak będzie wyglądała sytuacja finansowa tych osób za jakiś czas.

  #31908
  Anonymous
  Guest

  Cóż, program „Mieszkanie dla młodych” dobiegł już końca i praktycznie wygasł. Niby miał go zastąpić program „mieszkanie plus”,ale jak na razie, nie widzę przed nim większych perspektyw. Chociażby dlatego, że rzeczywistość jest taka, że ostatnio, wczoraj, jeśli pamięć mnie nie zawodzi, ogłoszono, że nie ma szans, aby polskie państwo w ciągu 12 lat (do 2030 roku) wybudowało milion mieszkań. Ja więc nie zamierzałem czekać na żadne programy, po prostu wziąłem kredyt i teraz cieszę się własnym lokalem.

  #31903
  Anonymous
  Guest

  Zdaje się że program MdM nie działa już od początku ub roku. Mnie się jeszcze udało załapać ale szału nie ma. Rekompensatą jest to że mieszkam na wspaniałym warszawskim osiedlu. A to za sprawą firmy per modum która zarządza wspólnotą i dba żeby mieszkało się po ludzku.

  #31905
  Anonymous
  Guest

  Niedawno zdołałem w końcu kupić własne cztery kąty. Z tego też powodu radosnym chwilą, chciałbym je zabezpieczyć. Mam małe doświadczenie w tym aspekcie i z tego powodu pragnąłbym się Was w tej materii doradzić. W oko wpadły mi takie propozycje jak https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/ubezpieczalnia/pzu PZU Dom Plus w ubezpieczeniemieszkania.pl. Co na ten temat sądzicie?

  #31904
  Anonymous
  Guest

  a jaki projekt jest najlepszy?

  #31897
  Anonymous
  Guest

  MdM już wygasło i raczej nie ma szans na dofinansowania. jak chcesz kupić mieszkanie to teraz już tylko trzeba odkładać na wkład własny, bo bez kredytu to raczej mało kto może sobie kupić 4M. inna kwestia to w ogole jaki kredyt wybrać, bo tych ofert jest sporo… ja właśnie jestem na etapie szukania mieszkania i kredytu, także MdM odpada, ale w swoim czasie przyjmę chętnie wszystkie informacje na temat branie kredytu itp.

  #31906
  Anonymous
  Guest

  ……………

  #31907
  Anonymous
  Guest

  Bardzo dużo mi pomógł ten artykuł

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.