mBank program partnerski

News Forums Programy partnerskie DODAJ finansowy program partnerski mBank program partnerski

 • This topic is empty.
Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • #28396
  programypartnerskie
  Guest

  Program partnerski mBanku oraz MultiBanku w ofercie znajdują się konta osobiste, firmowe, kredyty, ubezpieczenia oraz usługi mobile.

  #28967
  Anonymous
  Guest

  Jeden z moich ulubionych polskich programów partnerskich. Do programu możemy przystąpić jako firma lub osoba fizyczna, wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Warunkiem przystąpienia jest posiadanie własnej strony internetowej (jej adres podajemy podczas rejestracji).

  W programie partnerskim mBanku dostajemy profesjonalne narzędzia do promocji kont bankowych, kart kredytowych, kredytów oraz innych produktów mBanku oraz MultiBanku.

  Materiały reklamowe do naszej dyspozycji:

  – banery rotacyjne (wstawiamy na naszą stronę baner i określamy jakie reklamy będą się wyświetlać losowo w jego obrębie)

  – banery (zwykłe banery wyświetlające reklamę jednego zdefiniowanego przez nas produktu)

  – boksy reklamowe (bardzo przydatna forma reklamy w postaci prostopadłościennej ramki z opisem reklamowanego produktu. Możemy zmieniać wielkość, kolor, grubość ramki, tekstu)

  – logotypy (loga banków z podłączonym odnośnikiem do strony z produktami)

  – linki (własne linki do różnych produktów banku, można je łatwo podłączać do wyrazów w artykule lub opisie na naszej stronie)

  – grafika adWords (obrazki przydatne w budowaniu własnych kampanii reklamowych Google)

  – minisite (również bardzo ciekawa opcja umożliwiająca nam uruchomienie gotowej strony z produktami mbanku na przykład na subdomenie naszej domeny głównej)

  Główne zalety programu partnerskiego mBanku:

  – bardzo wysokie prowizje z produktów finansowych,

  – możliwość polecania programu innym użytkownikom (nagroda w formie 10% od ich sprzedaży),

  – możliwość wstawiania własnych identyfikatorów do reklam, dzięki czemu na podstawie statystyk wiemy który link lub baner jest najskuteczniejszy,

  – bardzo dobra pomoc techniczna w wypadku problemów i pytań,

  – ciekawe konkursy z nagrodami dla aktywnych użytkowników programu.

  W razie pytań służę pomocą na forum.

  #28968
  Anonymous
  Guest

  Problem jest tu, że oni płacą tylko od sprzedanych produktów co oznacza, że baner umieszczasz na swojej stronie za free i oni mają darmową reklamę a ty nie masz nic.

  #28969
  Anonymous
  Guest

  I tak i nie baner umieszczasz za darmo zgadza się, dostajesz pieniądze po sprzedaniu produktu też prawda, ale nie mogę się zgodzić z tym, że mają darmową reklamę. Jeśli masz wypozycjonowaną stronę o tematyce finansowej i umieścisz na niej baner lub inną reklamę mBanku generuje ona Tobie realne zyski czyli w efekcie dostajesz od banku co miesiąc wynagrodzenie za reklamę.

  Jeśli masz słabo wypozycjonowaną stronę niewidoczną w internecie nie zarabiasz i faktycznie można powiedzieć, że teoretycznie dostają reklamę za free. Ale jaki mają zysk z takiej reklamy, której praktycznie nikt nie ogląda poza właścicielem strony?

  #28970
  Anonymous
  Guest

  Nie ma co się czepiać, program jest dobry jeśli ktoś ma znajomych co akurat biorą kredyt to extra.

  #28971
  Anonymous
  Guest

  Przecież wiadomo,że oni na tym zarobią sporo kasy,a ty raczej się majątku nie dorobisz.

  #28974
  Anonymous
  Guest

  Na kokosy nie ma co liczyć ale jakiś grosz zawsze wpadnie. Pytanie czy ktoś ma tyle czasu aby poświęcić go na marketing i promocję oferty w sieci przy coraz większej konkurencji.

  Stron z finansowymi programami partnerskimi jest coraz więcej i tylko najlepsze mają szansę się przebić. Pozostałe umierają śmiercią naturalną niestety, na skutek spadku ruchu albo zmian w algorytmie wyszukiwarki google.

  ____________________________________

  Strona z wymianą informacji bankowych http://bankuje.pl

  #28972
  Anonymous
  Guest

  Po pierwsze pozycjonowanie, a następnie wchodzenie w programy partnerskie, oczywiście trzeba wszystko zoptymalizować tak aby CTR był wysoki i na pewno swoje zarobimy.

  #28973
  Anonymous
  Guest

  Żeby do tego doszło, trzeba bardzo duuuużo pracy. I sporej inwestycji. Oczywiście zyski również mogą być duże. Jednak trzeba myśleć trzeźwo ;]

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.