Leasing bez wkładu własnego

News Forums Produkty finansowe Kredyty, pożyczki, leasing Leasing bez wkładu własnego

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
 • Author
  Posts
 • #28785
  czopik
  Guest

  Czy coś takiego jest osiągalne?

  Firma istnieje od 3 miesięcy. Jakich warunków możemy się spodziewać?

  Ogólnie czy przy takich parametrach w ogóle ma sens składanie wniosku do banku?

  Nie są wymagane jakieś minima?

  #31850
  Anonymous
  Guest

  W prawie każdej sytuacji jest osiagalne – złożysz wniosek to się dowiesz. Social Bankign załatwiło mojemu bratu finansowanie przy negatywnym BIKu. Mnie też załatwiali, ale ja akurat miałem całkowicie normalne parametry.

  #31846
  Anonymous
  Guest

  Posprawdzaj oferty banków. Sporo z nich ma różnego rodzaju promocje, a poza tym uzyskanie kredytu nie jest już tak trudne, jak miało to miejsce jeszcze jakiś czas temu. Dobrym wyjściem będzie skorzystanie z porównywarki, za pomocą której będziesz mógł sprawdzić, który bank ma dla Ciebie najlepszą ofertę.

  #31851
  Anonymous
  Guest

  Nie rozumiem. Z czym jest prostsze? Przecież wymagania banków co do zdolności kredytowej są coraz wyższe.

  Nie wierzę nawet, że bank przy tych parametrach przyzna środki.

  A ten Social Banking to czym jest?

  #31849
  Anonymous
  Guest

  Nie widziałam oferty z zerowym wkładem własnym dla świeżo założonych firm ale propozycji z 1% wkładem jest zatrzęsienie – jak Ci się google nie popsuło, to znajdziesz w kilka sekund 🙂 Inna sprawa to warunki spłacania rat. Te obiecywane w ofercie minimum formalności, tylko dowód i dane rejestrowe jako żywo przypominają Providenta i wróżą koszmar finansowy.

  #31848
  Anonymous
  Guest

  Jeszcze nie załatwiłem tematu – nie wiem dokładnie kto będzie finansował, ale Social Banking zapewnił mnie, że dostanę finansowanie bez jakiegokolwiek wkładu własnego. Ale to była ocena na podstawie wywiadu – niczego jeszcze nie przedstawiałem. Zamierzam jutro złożyć konkretny wniosek. Zresztą – odpowiadał mi ten gość od nich o naprawdę kilku ekstremalnych sytuacjach, w których dali finansowanie. Pełen podziw…

  #31852
  Anonymous
  Guest

  Jeśli dostaniesz środki, to zostaw nam info, na jakich warunkach ci je przyznano.

  Albo nawet wyślij na PW. Widzisz? Oni zapewniali finansowanie nawet w mocno dziwnych sytuacjach.

  A finansowanie na bank dostaniesz.

  #31847
  Anonymous
  Guest

  Wniosek został już złożony. Prawdopodobnie jutro dostanę pełne info, wraz z ofertą.

  Wstępnie, na podstawie suchej analizy dowiedziałem się, że finansowanie na pewno będzie.

  Tylko muszę poczekać na podanie dokładnych jego warunków.

  #31853
  Anonymous
  Guest

  Jaki to będzie samochód? Gratulacje. Najważniejsze, że się udało. Tylko pomyśl sobie jaka część klientów nie ma zielonego pojęcia o tym, że nawet przy kiepskich parametrach, można faktycznie uzyskać finansowanie.

  #31854
  Anonymous
  Guest

  riks wrote:


  Social Bankign załatwiło mojemu bratu finansowanie przy negatywnym BIKu.

  Przy leasingu, na to tak nie patrzą aż jak przy kredycie. Auto jest własnością banku, ubezpieczone dobre zabezpieczenie. Zdecydowanie łatwiej dostać leasing niż kredyt. Przy kredycie nawet problemem może być całkowicie czysty BIK. Jak się nigdzie nie brało kredytu. Przy normalnie funkcjonującej firmie, która ma systematycznie przychody większe od kosztów, czyli generuje dochody leasing jest najlepszy http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/10/leasing-najlepszy-najtanszy-gdzie.html

  Tani leasing często jednak wiąże się z wysokimi opłatami. Dlatego nie koniecznie najtańszy leasing w kwestii raty, czy niskiego wkładu własnego, będzie najtańszym i najlepszym leasingiem. Trzeba wszystko brać pod uwagę wybierając leasing. Coś za coś – im mniejszy wkład własny tym większy miesięczny koszt w postaci raty im tańsze raty, tym więcej opłat i droższe ubezpieczenie. Na czymś sobie muszą odbić. Jak chcesz własne ubezpieczenie to znowu kilka stów opłaty, za to że nie bierzesz od nich i tak to działa.

  #31857
  Anonymous
  Guest

  Najlepszym wyjściem jest złożyć wniosek bądź porozmawiać z doradzą odnośnie leasingu. Wszystko kwestia na co to ma być i w jakiej kwocie, ale większości przypadków bank chętnej udzieli leasingu niż kredytu.

  #31856
  Anonymous
  Guest

  Jeśli chodzi o chwilówki to od siebie polecam sprawdzić Lendon bo to jedna z niewielu takich instytucji finansowych które na prawdę pomagają ludziom potrzebującym pieniędzy. Warunki pożyczek są uczciwe a pierwsza do 2,5 tys jest darmowa. Zresztą odsyłam na ich stronę.

  #31855
  Anonymous
  Guest

  Jeżeli szukasz leasingu bez wkładu własnego to może warto jest się spotkać z doradcą finansowym.

  #32319
  Kredytleasi2
  Participant

  Ja polecam zajrzeć na stronę efla dowiecie się tam dużo o tych sprawach i przy okazji można zobaczyć usługi firmy.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.