Kupowanie przez internet zabawek?

News Forums Pozostałe tematy Dowolne tematy Kupowanie przez internet zabawek?

 • This topic is empty.
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #28625
  Julka012
  Guest

  Zakupy przez internet są spoko, bo w każdej chwili możesz coś kupić nie wychodząc z domu. Ostatnio nawet myślę o zakupie na prezent małej córci jakiejś fajnej zabawki ale nie chcę by była to jakaś chińska podróbka. Tyle się ostatnio słyszało o toksycznych elementach niewiadomego pochodzenia ,że zdecyduje się na polskiego producenta zabawek bajo.

  #30979
  Anonymous
  Guest

  Porównaj sobie jeszcze inne strony, zabawek masz bardzo dużo i sklepów o charakterze takiej działalności. Ze swojej strony powiem, że sklep https://szalony.pl/ również ma w swojej ofercie zabawki. Przyznam, że są one inne niż standardowe także warto naprawdę sprawdzić. Według mnie to mogą dzieci czegoś nauczyć, w sklepach tradycyjnych nie widzę tego typu zabawek.

  #30980
  Anonymous
  Guest

  Jest wiele sklepów z zabawkami, ale ja nie mam swojego ulubionego. Mojemu maluszkowi kupuję najczęściej zabawki w sklepach stacjonarnych. Bo po prostu mogę dotknąć.

  #30981
  Anonymous
  Guest

  Ja bym się w tej sprawie doradził jakiegoś specjalisty.

  #30982
  Anonymous
  Guest

  Nie pomyślałbym że nawet zabawki są teraz zamawiane w internecie. Jeżeli już czegoś takiego potrzebowałem zazwyczaj udawałem się do pobliskiego sklepu z akurat takim asortymentem. Eh, wszyscy stają się coraz wygodniejsi 😀

  #30983
  Anonymous
  Guest

  Cześć,

  ostatnio szukałam zabawki na urodziny mojej 5 letniej Ulci. Trafiłam na super sklep z mebelkami https://dedekids.pl/products-categories/komody i dodatkowo oprócz prezentu urodzinowego zakupiłam komodę! Mieści bardzo dużo ciuszków i jest bardzo ładna. Polecam !!

  #30984
  Anonymous
  Guest

  Mi się zdarzyło kupować zabawki już kilka razy online ale dla dzieci zamawiam też różne inne drobiazgi. Ostatnio swoim maluchom kupowałam na przykład kamizelki odblaskowe na http://kamizelkaodblaskowa.com.pl/kamizelki-odblaskowe-dla-dzieci-i-mlodziezy/” class=”bbcode_url”>http://kamizelkaodblaskowa.com.pl/kamizelki-odblaskowe-dla-dzieci-i-mlodziezy/

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.