Który kredyt mieszkaniowy w Maju 2013 roku będzie najtańszy?

News Forums Produkty finansowe Kredyty, pożyczki, leasing Który kredyt mieszkaniowy w Maju 2013 roku będzie najtańszy?

 • This topic is empty.
Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #28451
  afryka
  Guest

  Maj to miesiąc szczególnie sprzyjający podejmowaniu decyzji o zaciągnięciu kredytu na własne mieszkanie czy też dom. Maj jako przeważnie bardzo słoneczny miesiąc dodatkowy czynnik wiosenny sprawiają, że myśli się więcej o takich sprawach jak rodzina i przyszłość.

  [img]http://img23.imageshack.us/img23/9420/khmajpolebartek.jpg[/img]

  Kredyt mieszkaniowy okazuje, który był jeszcze 2 miesiące temu najlepszym, mianowicie Deutsche Bank, znajduje się już poza pierwszą dziesiątką naszego notowania. Dodatkowo trzeba powiedzieć, że w Maju żadna propozycja bankowa nie jest tak korzystna jak to było ostatnio. Ale pociesza fakt, że pierwsza trójka całości jest lepsza (czyli tańsza) od drugiej pozycji sprzed dwóch miesięcy, mianowicie Citi Handlowy – keszker – reszta wiadomości

  Keszker co miesiąc prezentuje obiektywny ranking w oparciu o dane dostarczane od największych dostawców informacji finansowych takich jak comperia, bankier czy money. Zestawień nie należy traktować jako wiążące oferty kredytowe w rozumieniu prawa, są to wyłącznie dane informacyjne pomagające rozeznać się w rynku. Jeśli nie znasz się zbytnio na finansach i matematyce lepiej korzystaj do firm doradztwa hipotecznego.

  #29508
  Anonymous
  Guest

  Liderem na rynku zarówno jeśli chodzi o kredyty jak i lokaty w 2013 roku wg mnie będzie Alior Bank.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.