Kryzys w związku

News Forums Pozostałe tematy Dowolne tematy Kryzys w związku

 • This topic is empty.
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #28749
  Ajlar
  Guest

  Jeśli przezywacie kryzys w związku z którym nie możecie sobie samodzielnie poradzić to rozważcie terapię dla par. Spotkania z psychoterapeutą często pomagają ocalić i odbudować związek. Mi bardzo pomogły sesje w gabinecie Bez Iluzji http://beziluzji.pl/psychoterapia-oferta/terapia-par . Dzięki terapii doszliśmy z mezem do porozumienia, udało nam się ponownie znaleźć wspólny język. Nie czekajcie aż będzie za późno. Terapia może być ostatnią deską ratunku.

  #31658
  Anonymous
  Guest

  no faktycznie porady psychologa mogą pomóc. U mnie tez kilka miesięcy temu nie bardzo się układało w związku. Partner nie chciał ale ja zdecydowałam się na psychoterapię online – na stronie Bezproblemowo https://bezproblemowo.com/psychoterapia-on-line/ zamówiłam pierwsza konsultację i tak trwam przy tej terapii. Mi to bardzo pomaga, takie „rozmowy” z doświadczonym psychologiem pomagają rozwiązać sporo problemów.

  #31659
  Anonymous
  Guest

  Czasem jednak nawet terapia nie pomoże… Warto wówczas skorzystać z pomocy prawnika. Ja korzystałam z pomocy http://adwokat-lukowicz.pl/ – jej pomoc okazała się nieoceniona.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.