Kryptowaluty – opinie

News Forums Produkty finansowe Giełda, forex, inwestowanie Kryptowaluty – opinie

 • This topic is empty.
Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • Author
  Posts
 • #28816
  tomasz30
  Guest

  Co sądzicie o kryptowalutach takich jak bitcoin? – warto waszym zdaniem w nie inwestować?

  #32001
  Anonymous
  Guest

  Jak na razie inwestycje w kryptowaluty są opłacalne i w najbliższej przyszłości raczej nie powinno się to zmienić, choć oczywiście trzeba się liczyć z ryzykiem. Co do tego jak kupić bitcoiny i inne wirtualne waluty, to można to zrobić na odpowiedniej giełdzie lub kantorze, jak chociażby https://coinroom.com – to bezpieczny, łatwy w obsłudze serwis.

  #32002
  Anonymous
  Guest

  tomasz30 wrote:


  Co sądzicie o kryptowalutach takich jak bitcoin? – warto waszym zdaniem w nie inwestować?

  Jak najbardziej w kryptowaluty inwestować warto. Tym bardziej, że ich wartość nieustannie wzrasta. Zerknij sobie na aktualny kurs BITCOIN’A: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/ – w chwili obecnej kosztuje ponad 5000 $ za sztukę! Żałuję, że nie kupiłem go, gdy kosztował grosze, ale podejrzewam, że każdy kto o nim słyszał, pluje sobie w brodę…

  #32004
  Anonymous
  Guest

  Ja inwestuje w ethereum, to jedna z kryptowalut. Poczytaj sobie na Rockwall Inwestments albo napisz do właścicieli. Są polakami i odpowiadają na wszystkie pytania plus często robią webinary na których opowiadają o wszystkim – bardzo przydatne dla osób, które dopiero zaczynają. Przynajmniej dla mnie to było pomocne jak zaczynałem

  #32003
  Anonymous
  Guest

  Warto poczytać o użytkowej kryptowalucie DasCoin – https://dascoingroup.com/ Również może mieć duży wzrost co inne i taka inwestycja będzie bardzo zyskowna 🙂 Pozdrawiam!

  #32005
  Anonymous
  Guest

  Ja inwestuję w kryptowalutę, ale nie w bitcoina tylko w ethereum. Dla mnie to jest po prostu jako dodatkowa kasa do wypłaty, ale można też na tym normalnie zarabiać.

  #32007
  Anonymous
  Guest

  Moim zdaniem w kryptowaluty jak najbardziej warto inwestować 🙂 Szczególnie, że co chwila nowe rekordy bije 🙂 Tylko warto o tym sobie trochę wcześniej poczytać.

  #32006
  Anonymous
  Guest

  To ciekawy rynek i sposób zarabiania. Zarabiamy na wzrostach jak i też arbitrażu. Również kupujemy z myślą o ich wzroście i sprzedaży w odpowiednim momencie. Polegamy w tym przypadku na właściwych 'sygnałach' ewentualnie na analizie. Na życzenie podpowiem co kupić.

  #32009
  Anonymous
  Guest

  Teraz jest znakomity moment do inwestowania w kryptowaluty. Nadchodzi końcówka roku, czyli czas wzrostów.

  #32008
  Anonymous
  Guest

  Zgadza się, można robić zakupy. Ale i nie tylko, obecnie w modzie są 'boty' czyli automaty zarabiające na kryptowalutach [ arbitraż ] Mamy dobre 3, które dają dziennie od 1.4 do nawet 2.8 %. Na życzenie podeślę [ pracapewna@gmail.com ]

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.