Kredyty i Pożyczki dla Firm już od początku działalności

News Forums Produkty finansowe Kredyty, pożyczki, leasing Kredyty i Pożyczki dla Firm już od początku działalności

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
 • Author
  Posts
 • #28526
  pozyczkiwminute
  Guest

  Oferujemy Kredyty i Pożyczki dla Firm:

  →Kredyty do 200 000 zł bez zabezpieczeń

  →Kredyty obrotowe na wyciągi z rachunku

  →Do 30 000 zł bez ZUS i US

  →Do 50 000 zł na 3 msc firmę

  →Do 20 000 zł pożyczki na nową firmę

  →Nawet 2 mln zł pod nieruchomość

  →Pożyczki bez BIK i chwilówki dla firm

  →Pożyczki pod zastaw auta i leasing zwrotny bez BIK

  Obsługujemy Całą Polskę

  Masz pytanie? Opisz swoją sytuację a postaramy się pomóc, to nic nie kosztuje.

  Nie pobieramy przedwpłat zaliczek itp.

  Zespół Asteria Consulting Limited

  kontakt@artursarnecki.eu

  tel. 797 443 483

  #30112
  Anonymous
  Guest

  Hmm. Całkiem ciekawie się to prezentuje.

  #30113
  Anonymous
  Guest

  Co prawda bez szczegółów. Jakieś oprocentowania możemy poznać dla tych wyższych kwot?

  #30114
  Anonymous
  Guest

  całkiem fajne oferty kredytów dla firm ma Idea bank http://www.ideabank.pl/ranking-kredytow-dla-firm W Obrotomierzu jest do 375 tys. ,decyzja online, bez żadnych zaświadczeń z ZUS czy US.

  #30115
  Anonymous
  Guest

  Prowadzisz firmę i masz problemy z prawem i potrzebujesz porady prawnej czy podatkowej? to wejdź na stronę internetową http://aty.pl/ właśnie tutaj znajdziesz artykuły na ten temat.

  #30116
  Anonymous
  Guest

  Istnieje wiele alternatywnych możliwości finansowania firmy zamiast zaciągania kredytu. Tutaj jest kilka sposobów : http://oplacalnykredyt.pl/dofinansowania-dla-firm-zamiast-kredytu/

  #30121
  Anonymous
  Guest

  Może zamiast o pożyczce lepiej pomyśleć o jakimś dofinansowaniu? Są dotacje unijne, z urzędów miasta, różne konkursy. Sam prowadzę firmę od 10 lat i dzięki temu, że nie byłem nastawiony na szybki i łatwy zysk, dziś wciąż mam mocną pozycję na rynku i dobre zyski. Ale wielu znajomych, którzy zakładali firmy w tym samym czasie co ja, z powodu kredytów do dziś boryka się z niemałymi problemami finansowymi. Są zadłużeni, mało tego – z powodu niespłacania należności (bo z pustego i Salomon nie naleje…) spotkała ich sprzedaż długów, no ogólnie – masa różnych problemów. Dlatego moim zdaniem lepiej wolniej, spokojniej, ale stabilniej działać. Życzę wszystkim przedsiębiorcom powodzenia!

  #30120
  Anonymous
  Guest

  Prowadzę firmę i zastanawiam się nad kredytem. Ogólnie zdecydowałem się już na markę samochodu i teraz mam kilka wątpliwości. Przede wszystkim czy postawić na ofertę jaką mam u dealera – http://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/firma” class=”bbcode_url”>http://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/firma czy może starać się samemu znaleźć coś w poszczególnych bankach? Macie może doświadczenia w tym temacie? 🙂

  Niby pierwsza opcja jest całkiem okej ze względu na ograniczenie papierkowej roboty ale nie wiem jak to do końca wygląda. Czy mogę znaleźć coś korzystniejszego?

  #30119
  Anonymous
  Guest

  Polecam skorzystać z firmy Mini credit https://www.mini-credit.pl/” class=”bbcode_url”>https://www.mini-credit.pl/. Ja wziąłem tu kredyt dla swojego przedsiębiorstwa i nie żałuję, żadnych problemów 🙂

  #30118
  Anonymous
  Guest

  no w mini-credit naprawde warto wziąć taką pożyczkę dla firmy. Odsetki małe, więc warto skorzystać.

  #30117
  Anonymous
  Guest

  Według mnie też bardzo ciekawie się to przedstawia.

  #30122
  Anonymous
  Guest

  Przy wyborze kredytu gotówkowego pomoże Ci artykuł http://www.eurogielda.com.pl/wybieranie-korzystnej-pozyczki/” class=”bbcode_url”>http://www.eurogielda.com.pl/wybieranie-korzystnej-pozyczki/ Zdecydowanie nie wszystkie pożyczki, które dzisiaj znajdziemy na polskim rynku warto jest tak naprawdę wykorzystywać. Część firm bazuje po prostu na niewiedzy klientów i nie są oni w stanie tak naprawdę efektywnie zaoferować ci satysfakcjonujących rozwiązań, jeśli chodzi o różnorodne pożyczki.

  #30123
  Anonymous
  Guest

  Mało która firma decyduje sie na taką pożyczkę, więc wcale nie musi być tak łatwo dostać pieniądze już pierwszego dnia otwarcia waszej firmy. Jednak znajoma znalazłam jedną firme https://bosspozyczka.pl/ , która pożycza do 10 tys złotych już od startu działalności. Możecie tam otrzymać bardzo szybko pieniądze, nawet nie musicie wychodzić z domu, co również przyspiesza cały proces, bo wniosek składacie on-line.

  #30124
  Anonymous
  Guest

  Idea ma bardzo rozbudowaną ofertę kredytową dla firm, głównie chyba na taki firmowe się nastawiają. Tylko, że też ludzie się tam często skarżą na te kredyty.

  #30125
  Anonymous
  Guest

  Ja polecam aby zamiast kredytu czy pożyczki na start dla firm postarać się na dofinansowanie z urzędu. Są przecież na takie działania pieniądze. Państwo chce pomóc młodym przedsiębiorcom wejść na rynek. Trzeba tylko tę pomoc przyjąć. W dalszych etapach rozwoju firmy także można starać się o dotacje i dofinansowania. Takie dotacje można znaleźć na https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/ . Fakt załatwienie dofinansowania czy dotacji trwa o wiele dłużej niż wzięcie kredytu czy pożyczki. Ale pożyczanie pieniędzy powinno być ostatecznością. Bo co się bardziej opłaca dostać jakąś kwotę i mieć ją dla siebie czy raczej pożyczenie danej kwoty i oddanie jej o x razy powiększoną. Ja sam przy odrobinie wysiłku wolałbym pierwszą opcję. Trzeba pamiętać, że w biznesie trzeba być cierpliwym i rozważnie stawiać kroki. Nie powinno się niczego robić na hurra, bo to tylko nam zaszkodzi. Dlatego ja bym kredyt czy pożyczkę brał tylko w ostateczności i tylko z banku. Nigdy nie skorzystałbym z propozycji pozabankowych, bo nie dają one takiej gwarancji bezpieczeństwa jaką daje bank.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.