Kredyty dla Firm

 • This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #28462
  finkred
  Guest

  Kredyty dla Firm

  prowadzą Państwo firmę? odpowiednie finansowanie jest potrzebne na każdym etapie – kredyty dla firm – kredyty inwestycyjne – kredyty obrotowe – tutaj każdy prowadzący firmę znajdzie coś dla siebie.Różne formy kredytów pozwalają na bezproblemowe prowadzenie biznesu.

  Podpowiadamy również w wyborze konta dla firmy, w zdobyciu leasingu.

  Każdy przedsiębiorca znajdzie u nas coś dla siebie.

  Pozdrawiam

  JW

  #29549
  Anonymous
  Guest

  Jestem zainteresowany kredytem, dlatego zwracam się w tym wątku z pytaniem. Otóż chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z was korzystał już z kredytów z rządowym lub unijnym wsparciem dla małych firm. To zagadnienie zostało tutaj opisane: http://www.taxcare.pl/porady/kredyty-z-gwarancja-de-minimis–wsparcie-dla-nowych-firm

  Te pożyczki mają być dostępne dla firm, które nie posiadają odpowiednich zabezpieczeń. Ja właśnie w takiej sytuacji się znajduję. Potrzebuję odpowiednich środków na inwestycję. Dlatego jeśli ktoś z was ma jakieś doświadczenia z tymi kredytami z gwarancją de minimis to bardzo proszę o odpowiedź.

  #29550
  Anonymous
  Guest

  Kurczę te kredyty to tylko w Warszawie, a macie jakie oprocentowanie tych kredytów bo nie mogę znaleźć takie jak tutaj – oprocentowanieofert.pl?

  #29551
  Anonymous
  Guest

  A ja tam zdecydowanie unikam pożyczek pozabankowych, uważam że to po prostu przereklamowana sprawa. Teraz poza tym są dużo większe możliwości starania się o finanse, czy to w urzędach pracy, czy instytucjach unijnych. Naprawdę wiele można zdziałać i nie trzeba się koniecznie uciekać do kredytów. Jeśli mogę coś jeszcze podpowiedzieć młodym przedsiębiorcom, to myślę,że dobrym pomysłem jest zabezpieczenie ważnych firmowych dokumentów, chociażby za sprawą tego typu sejfów – https://www.saffort.pl/

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.