Kredyt samochodowy Inbank

News Forums Produkty finansowe Kredyty, pożyczki, leasing Kredyt samochodowy Inbank

 • This topic is empty.
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #28743
  czopik
  Guest

  Widzieliście ofertę? Jak to możliwe, że dają kredyt na auto bez zabezpieczenia?

  Spodziewałem się w takim wypadku RRSO z kosmosu, a tutaj okazuje się, że inne banki mają wyższe z zabezpieczeniem.

  I teraz – jak to możliwe?

  #31642
  Anonymous
  Guest

  No wcześniej wydawało się to niemożliwe, ale patrząc na to, co aktualnie dał ten Inbank, wychodzi na to, że rynek mocno się zmieni. W tym momencie sytuacja wygląda jak wygląda, takich ofert nie było, ciekawe czy w takiej sytuacji banki wprowadzą kredyty bez zabezpieczeń. Sytuacja dosyć ciekawa, bo dla banku to może być spore ryzyko. Dla klienta – mega sensowna opcja.

  #31643
  Anonymous
  Guest

  No właśnie – ta oferta wisi już jakiś czas. Czy jakikolwiek inny bank na to zareagował?

  Nie słyszałem, żeby ktoś promował taki kredyt, a gdyby on się pojawił, to pewnie byłoby głośno mediach.

  A ogólnie – czy Inbank pojawia się w TV? Pytam całkiem poważnie – mało oglądam, a nie kojarzę ich reklam w telewizji.

  #31644
  Anonymous
  Guest

  W zasadzie to RRSO jest lepsze niż w innych bankach. Kredyt wydaje się bardzo atrakcyjny. Wygląda trochę jak w chwilówkach, ale RRSO bardzo niskie na tle innych kredytów bankowych, nie mówiąc już o tym, że znacznie niższe niż inne kredyty w bank dostępne online. Tak przynajmniej piszą w tej opinii kredytu InBank antyhaczyk.blogspot.com/2017/06/inbank-opinie-kredyty-oplaty-lokaty.html

  Gdzieś tylko jeszcze też czytałem, że nie tak łatwo go dostać. Dość skrupulatnie weryfikują. Co ciekawe próbowałem wypełnić wniosek fikcyjnymi danym, tak żeby zobaczyć i mi od razu z automatu odrzucał nie prawidłowe dane. Ciekawe jak to weryfikują. Muszą mieć chyba dostęp do bazy pesel? Tylko jakim cudem i prawem?

  #31645
  Anonymous
  Guest

  No chyba, że jest jakaś baza między bankowa gdzie są te dane gromadzone i z tego automatycznie pobierają. Bo teraz zrobili jakąś bazę wszystkich rachunków. Tylko po wypełnieniu podaje, że formularz nieprawidłowy. Sprawdź czy wpisałeś imię i nazwisko z polskimi znakami, a jak by mógł inaczej weryfikować czy prawidłowe, czy nie jak nie po Pesel?

  Chciałem zobaczyć co się dalej otwiera, bo rata jest w symulacji podana z magicznym dopiskiem „już od…” ale nie sprawdzę jak nie podam swoich danych.

  #31646
  Anonymous
  Guest

  Banki mają swoje systemy. Może ze względu na warunki po prostu ten kredyt dostają tylko pewni klienci? Gdzie faktycznie bank ma 99 proc. pewności spłaty? Z drugiej strony – czy tacy klienci istnieją? Dostępu do bazy PESEL to raczej nie mają, ale już prawidłowość wpisywanego numeru można łatwo zweryfikować.

  #31647
  Anonymous
  Guest

  Próbowałem użyć generatora więc Pesel poprawny w kwestii tych sum kontrolnych itp. Nie wiem jak to działa, ale gdzie indziej zawsze działało jak chciałem coś przetestować i nie podawać swojego nr pesel.

  Ciekawe jak to robią. Po imieniu i nazwisku nie ma szans bo wiele ludzi ma te same, jedyne co mi przychodzi do głowy to pesel z jakiejś bazy.

  Trochę to martwi, ze jakiś bank z Estonii ma taki dostęp do takich danych. Podobno zrobili jakąś tam bazę teraz wszystkich kont bankowych.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.