Kredyt na biznes

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
 • Author
  Posts
 • #28522
  krzysiekmunfio
  Guest

  Witam,

  od kilku tygodni chodzi mi po głowie otwarcie biznesu… Chciałbym to zrobić jeszcze przed zakończeniem obecnego roku…. Branża, w której chcę pracować to systemy grzewcze oraz nowe technologie.

  Głównie chodzi mi tutaj o rekuperację oraz pompy ciepła.

  Moim wzorem jak na razie jest zarówno strona, jak i oferta http://instaltechnik.pl/.

  Tylko, że pewnie włożyli w nią mnóstwo kasy…

  Jednakże biznes związany z ogrzewaniem jest bardzo opłacalny, a z resztą, nie ma się co dziwić.

  #30091
  Anonymous
  Guest

  Hmm… A masz taki kapitał?

  Na otwarcie takiego biznesu potrzebne będzie mnóstwo kasy…

  Przelicz to dobrze. Co do strony, to rzeczywiście jest dobrze zrobiona i zoptymalizowana.

  Jednakże zastanawiam się nad swoją niszą… Chciałbym założyć coś swojego. Ostatnio byłem na imprezie integracyjnej organizowanej przez crusar4rally i muszę przyznać, że jestem zadowolony.

  Może właśnie tam uderzę??

  #30090
  Anonymous
  Guest

  Dziś koszty rozpoczęcia działalnosci potrafią być wysokie więc nie ma co się dziwić że tak wiele firm posiłkuje się kredytem.

  #30089
  Anonymous
  Guest

  Właśnie bardzo dużo firm się posiłkuje kredytem ,a teraz i sprzyja temu oprocentowanie jak i dostępność ale tylko w tym rozumieniu ,że sporo dokumentów można załatwić z biura bo jak mamy nie za ciekawą historię to raczej nic nie pomoże ,zostaje leasing.Dla osób fizycznych jest już łatwiej chodź też nie najpiękniej bo jest sporo stron takich jak dla przykładu http://nmoney.com.pl” class=”bbcode_url”>http://nmoney.com.pl[/color] ,które pomagają w uzyskaniu kredytu ,czy pożyczki .

  #30092
  Anonymous
  Guest

  mozna pokombinować z pozyskaniem kasy na własny biznes, można wziąć dotacje z UE, pożyczyć od rodziny badź wziąć leasing np z leasingszczecin.pl

  #30093
  Anonymous
  Guest

  Ja szukałem kiedyś taniego kredytu i natknąłem się na stronę http://www.niskarata.org” class=”bbcode_url”>http://www.niskarata.org tam nalazłem artykuły jak wybrać najlepszy kredyt bo często najtańszy nie znaczy najlepszy.

  #30094
  Anonymous
  Guest

  bardzo fajne produkty bankowe dla firm ma idea http://www.ideabank.pl/ zwłaszcza jeśli o nowe firmy chodzi, kredyt możesz dostac nawet w pierwszym dniu działalności firmy i to cąłkiem spore pieniadze. warto się zainteresowac zwłaszcza przy specjalistycznych branzach gdzie pewnie masę pieniędzy idzie na drogi sprzęt. a zresztą – każdy biznes jest kosztowny żeby go rozkręcić….

  #30095
  Anonymous
  Guest

  Ja mogę życzyć tylko powodzenia w otwieraniu nowego biznesu

  #30096
  Anonymous
  Guest

  Najlepsza by była dotacja z unii a część materiałów na leasing.

  #30097
  Anonymous
  Guest

  Życzę powodzenia w nowym biznesie i radzę: zanim weźmiesz jakikowiek kredyt lub pożyczkę poszukaj dofinansowania 😉

  dotacje na inwestycje

  #30098
  Anonymous
  Guest

  Dofinansowanie jest najlepszą opcją, ale jeśli zależy Ci na kredycie, proponuję wcześniej jak najwięcej się o nim dowiedzieć. Polecam strony tematyczne, np. tę http://www.czasnafinanse.pl/kredyty gdzie pojawiają się przydatne artykuły i poradniki.

  #30100
  Anonymous
  Guest

  …a jaki biznes zamierzasz rozkręcić? jesli jakąś restauracje albo inny obiekt gastronomiczny to polecam ciekawą stronę ze sprzętem http://multigastro.pl/ w tym sklepie kupisz wszystko co będzie konieczne do wyposażenia restauracji.

  #30099
  Anonymous
  Guest

  Dofinansowanie jest najlepsze, niestety nie zawsze można je otrzymać. Kredyt na start można uzyskać w wysokości do 100 tys. bez zabezpieczenia. Według mnie lepiej nie ryzykować utraceniem nieruchomości, jeżeli nie mamy pewności co do tego, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem.

  #30101
  Anonymous
  Guest

  Jeśli to biznes gastronomiczny, to trzeba się zaopatrzyć w najlepszy sprzęt. Można sobie przejrzeć ofertę tutaj https://stalgast.com/ bo to bardzo znany producent wyposażenia gastronomii. Zna się na rzeczy bo od lat funkconuje w branży i doradza klientom.

  #30102
  Anonymous
  Guest

  Jest takie coś jak do finansowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Na przykład https://dotacjenainnowacje.taxand.pl/dotacje-dla-msp/ jest to dotacją na nowe rozwiązania technologiczne. Często przyznawana firmą które chcą ulepszyć jakąś usługę, bądź stworzyć nowe lepsze rozwiązania technologiczne. Wiadomo, że przy załatwianiu takiej dotacji jest dużo roboty papierkowej. Ale moim zdaniem jest to lepsze i bezpieczniejsze od wzięcia kredytu. I choć aby dostać takie dofinansowanie trzeba spełniać masę warunków to ja bym szukał takiej dotacji, która jest odpowiednia dla mojej działalności.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.