KREDYT GOTÓWKOWY

News Forums Produkty finansowe Kredyty, pożyczki, leasing KREDYT GOTÓWKOWY

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 33 total)
 • Author
  Posts
 • #28426
  marika
  Guest

  Zastanawiam się,w którym banku najlepiej wziąć kredyt gotówkowy na dowolny cel,macie jakieś sprawdzone placówki?

  #29312
  Anonymous
  Guest

  Alior bank

  #29307
  Anonymous
  Guest

  Najlepiej dokonać samodzielnego wyboru każdy ma przecież inne oczekiwania. Ja korzystam z wyszukiwarek kredytów podaję link: wyszukiwarka kredytów gotówkowychdzięki takim narzędziom możesz porównać wszystkie dostępne kredyty. Na tej stronie jest kilka wyszukiwarek różnych firm dlatego można dość obiektywnie stwierdzić, która oferta kredytowa jest najlepsza.

  #29308
  Anonymous
  Guest

  Moim skromnym zdaniem to najlepiej samemu dobrze zapoznać się z ofertami banków i parabanków w tym zakresie. To co jeszcze wczoraj było najlepsze wcale dziś nie musi być już tak kuszące.

  Wszystko zależy od tego ile potrzebujesz wziąć kredytu i na jaki czas. Zacznij oczywiście szukać w tych miejscach gdzie już Cię znają – na pewno chętnie będą współpracować. Najlepiej skupić się na bankach – jeśli masz zdolność kredytową i jesteś 'czysta' w BIK. W innym przypadku pozostają CI parabanki. Tu jednak bądź ostrożna i zanim z czegoś skorzystasz sprawdź o tym opinie. Nieraz można się zdrowo przejechać z kosztami pożyczki gotówkowej w parabanku.

  #29311
  Anonymous
  Guest

  Trzeba podejść do tego indywidualnie, każdy ma swoje priorytety. Sugeruje spotkanie się np. z niezależnym doradcą.

  #29309
  Anonymous
  Guest

  Najlepiej wybrać taki, w którym elastycznie da się dopasować oprocentowanie i wysokość oraz ilość rat tak, aby dało się to bezproblemowo i z jak najmniejszym obciążeniem dla budżetu spłacić. No i, oczywiście, można poszukać pożyczki z jakimiś gratisami 🙂 Ostatnio spodobała mi się oferta Invest Banku – Kredyt Plus spełnia wszystkie kryteria. Jest jednym z najtańszych aktualnie na rynku, na dodatek każdy kredytobiorca, który pożyczy do końca czerwca więcej niż 5 tys., może wziąć udział w prostym konkursie, w którym nagrodami są iPady i smartfony 🙂 Tu szczegóły dla zainteresowanych: https://www.investbank.pl/ibdc/ibacPlus.do

  #29310
  Anonymous
  Guest

  Ze swojej strony mogę polecić serwis – najtańszy kredyt gotówkowy – dobre porównanie ofert!

  #29316
  Anonymous
  Guest

  Na pewno nie polecam parabanków. Warto jednak porównać oferty przed podjęciem ostatecznej decyzji. Może spróbuj w banku, w którym już posiadasz konto.

  #29317
  Anonymous
  Guest

  daj sobie spokój z parabankami, jeśli masz oczywiście taka opcje. Ja polecam Ci sprawdzić ofertę w banku w którym masz konto. Znają Twoją historię wiedzą jakie masz wpływy na konto itp. Ja w ING prze internet dostałem prawie 13 tyś po jednym kliknięciu i 30 sek kasa była na koncie.

  #29314
  Anonymous
  Guest

  Jeśli szukasz dobrej oferty to sprawdź jakiś kalkulator kredytowy ponieważ wtedy wszystkie banki będą w jednym miejscu.

  #29315
  Anonymous
  Guest

  Kredyt to dzisiaj już naprawdę bardzo powszechne zjaiwsko, ludzie je biorą bo najzwyczaniej nie mają gotówki, a życie pędzi do przodu i śiwat oczekuje od nas że będziemy posiadli sowje M itd.

  Dobrze jest jednak na początku się rozeznać jaka w ogóle jest oferta i co się opłaca polecam zajrzeć tutaj: http://www.comperia.pl/kredyty” class=”bbcode_url”>http://www.comperia.pl/kredyty

  #29313
  Anonymous
  Guest

  Pożyczka gotówkowa Zaplo sp. z o.o.

  elastyczne pożyczki ratalne on-line

  nawet 7 000 PLN

  spłata do 12 miesięcy

  pieniądze na koncie już w ciągu 15 minut

  [url]http://m_finanse.produktyfinansowe.pl/[/url]

  #29318
  Anonymous
  Guest

  Ja ostatnio brałam kredyt gotówkowy na zakup telewizora led. Wybrałam mBank. Przy kredycie na 12 m-cy mieli najlepsza ofertę 🙂 i jeszcze jakąś promocje dorzucili

  #29319
  Anonymous
  Guest

  Ja brałem kredyt z tej strony http://www.kredytowysklep.pl/” class=”bbcode_url”>http://www.kredytowysklep.pl/ i myślę, że spokojnie możecie z niej skorzystać.

  #29320
  Anonymous
  Guest

  witam POŻYCZKPLANDIA PL BARDZO DOBRY SERWIS100 PROCENT GWARANCJI BARTEK

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 33 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.