Konto w TMUB?

News Forums Produkty finansowe Konta bankowe Konto w TMUB?

 • This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #28671
  skontos
  Guest

  Warto otworzyć konto w TMUB?

  #31291
  Anonymous
  Guest

  Rachunek, o którym piszesz, Konto 360, to rzeczywiście obecnie flagowy produkt Banku Millennium. Jest też prawdą, że konto nie jest bezwarunkowo bezpłatne. Cytując informacje za stroną Banku:

  „Zwolnienie z opłat za prowadzenie Konta 360° i kartę oraz wypłaty z bankomatów w przypadku zaksięgowania na koncie min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta/ BLIKIEM w miesiącu. Za wypłaty z bankomatów za granicą ich operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od Banku. Wypłata w walucie obcej przeliczana jest na PLN, co się wiąże z dodatkową marżą określoną w Cenniku usług. Do karty do konta dołączona jest usługa „Pakiet Bezpieczeństwa”, składająca się z 25 powiadomień sms oraz ubezpieczenia karty, bezpłatna do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po wydaniu karty. Opłata za każdy kolejny miesiąc wynosi 3,99 zł. Usługę można wyłączyć w każdym czasie trwania umowy o kartę. Do konta oferowane jest opcjonalne ubezpieczenie „Pakiet Bardzo Pomocny” uprawniające do 7 świadczeń assistance (medycznych/technicznych). Ubezpieczenie jest bezpłatne przez pierwsze 12 miesięcy prowadzenia konta. Opłaty, oprocentowanie i inne szczegóły oferty zawarte są w Cenniku Usług, Cenniku usług – prowizje i opłaty, Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millenium SA, Ogólnych warunkach ubezpieczenia „Ochrona karty”, Karcie Produktu – Ochrona karty, Regulaminie Oferty oraz Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia „Pakiet Bardzo Pomocny” oraz Karcie Produktu – Pakiet Bardzo Pomocny dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie Cenniki i regulaminy.”

  Wspomniany cennik jest dostępny tutaj:

  https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/21/latest

  O koncie pisałem na swojej stronie we wpisie „360 zł oraz bardzo pomocny pakiet od Banku Millenium.”

  #31290
  Anonymous
  Guest

  Millennium ma chyba rachunek oszczędnościowy do osobistego. Czy jego prowadzenie jest bezwarunkowo darmowe, czy są jakieś ukryte opłaty?

  #31289
  Anonymous
  Guest

  Jeżeli chodzi o całkowity brak opłat to polecam Nest Bank.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.