Konta firmowe – gdzie tanio a gdzie drogo

News Forums Produkty finansowe Konta bankowe Konta firmowe – gdzie tanio a gdzie drogo

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
 • Author
  Posts
 • #28646
  petkos
  Guest

  W ostatnim roku mieliśmy do czynienia z dosyć dużymi, intensywnymi podwyżkami związanymi z prowadzeniem kont bankowych. Dotyczyło to zarówno ofert indywidualnych jak firmowych.

  Przy podejmowaniu decyzji, warto sugerować się możliwie jak najniższymi kosztami. Prawda jest taka, że jakość usług wszędzie jest na bardzo podobnym poziomie.

  #31118
  Anonymous
  Guest

  Tanio to w Idea Bank Firma to JA, teraz można zgarnąć nawet do 600 zł premii. Założenie, obsługa, przelewy za darmo. Karta, jeżeli w ogóle będzie potrzebna, to za darmo, jeżeli wyda się 400 zł. Ale karty można nie wyrabiać.

  #31119
  Anonymous
  Guest

  Choć premia jest też w mBank 100 zł za mBiznes Standard – konto darmowe przez 24 miesiące, z premią 100 zł, wystarczy wykonać jeden przelew do ZUS. I przez 24 miesiące też gwarancja bankowości, później – standardowa tabela opłat i prowizji.

  #31120
  Anonymous
  Guest

  Z tym dobrym poziomem może być różnie. Ja, gdy zakładałem własną firmę, miałem dość duży problem z wybraniem konkretnego banku, który mógłby zapewnić mi naprawdę dobre warunki. Jak już znalazłem niemal idealny bank, to zawsze było coś, co sprawiało, że jednak nie mogłem się zdecydować 🙂 . Teraz staram się korzystać z doradztwa finansowego i już nie spotykam się z takimi problemami. Każdemu, kto ma problemem z wybraniem odpowiedniej oferty związanej z kontem bankowym, polecam odwiedzenie money.pl. Dzięki porównaniu wielu ofert łatwiej będzie Wam dokonać słusznego wyboru.

  #31121
  Anonymous
  Guest

  Dużo osób, właścicieli firm ma konta w Idea Banku i wydaje się to być bardzo dobry bank, jeżeli chodzi o prowadzenie konta do rozliczania FV.

  #31122
  Anonymous
  Guest

  W Idea Banku i Nest Banku są dobre konta firmowe

  Nest Bank ma takie same warunki do firmowych jak do osobistych, czyli nie ma warunków i są darmowe (1 karta jest darmowa w Nest Bank http://antyhaczyk.blogspot.com/2017/03/nest-bank-opinie-konto-oplaty.html do konta firmowego lub osobistego). W Idei jak się ma kartę do firmowego, to trzeba wydawać 400 zł miesięcznie, do osobistych to znieśli i jest karta za darmo.

  #31123
  Anonymous
  Guest

  W Nest Banku tylko jedna karta jest darmowa, jak się ma jedną do konta osobistego i jedną do firmowego, to jedna z nich będzie płatna, ale tylko 25 zł za wydanie i tyle, żadnych miesięcznych opłat.

  #31124
  Anonymous
  Guest

  Ja mam w Idea Banku konto firmowe. A konkretnie wspomniane Firma To Ja. Nie jest drogo, bo to jedno z tych kont za 0 zł, a wraz z kontem mam dużo dodatkowych korzyści jako ich klient, więc się opłaca. 🙂

  #31127
  Anonymous
  Guest

  darmowe konto firmowe jest, również w deutsche banku, jeśli dokonujemy jednej płatności kartą w miesiącu w innym razie jest to 3.5 zł,

  to dosyć dobra konkurencja dla nest banku.

  #31126
  Anonymous
  Guest

  Wystarczy sprawdzić przecież, który bank ma obecnie najlepszą ofertę 🙂 Najprościej zrobić to poprzez odpowiednią porównywarkę. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce odpowiednią frazę i można znaleźć np http://www.totalmoney.pl/konta_firmowe. Tam wszystko jest jasno opisane, wystarczy zajrzeć i sprawdzić gdzie będzie najlepiej założyć konto.

  #31128
  Anonymous
  Guest

  U mnie również Idea Bank wygrał , jest po prostu najtańszy i ma fajne funkcjonalności.

  #31125
  Anonymous
  Guest

  Mam kiepskie doświadczenia z Idea leasing Niby jest to inna firma niż Idea bank ale i tak nie wiem czy z tego powodu załozyłbym u nich konto ( nie chcę mieć ogólnie z tą firmą niczego do czynienia).

  Dobre warunki oferuje Nest bank:

  0 zł prowadzenie konta

  0 zł przelewy do innych banków

  0 zł wypłaty z bankomatów

  #31129
  Anonymous
  Guest

  Myślę, że to się zmienia z tygodnia na tydzień i trzeba byłoby po prostu to na bieżąco monitorować.

  #31132
  Anonymous
  Guest

  Promocje bankowe na konta firmowe tak się często zmieniają, że trzeba sprawdzać bezpośrednio na stronach banków lub na sprawdzonych portalach finansowych.

  #31131
  Anonymous
  Guest

  Ja wziąłem się na sposób i śledzę http://placemniej.pl/ gdzie znajdują oferty które generują oszczędności plus radzą jak każdego dnia można skubnąć parę złotych. a to w perspektywie cczasu daje spoko wynik

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.