Konferencja pod Warszawą – gdzie?

News Forums Pozostałe tematy Dowolne tematy Konferencja pod Warszawą – gdzie?

 • This topic is empty.
Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Author
  Posts
 • #28822
  ulryk194
  Guest

  Gdzie pod Warszawą zorganizować konferencję? Znacie jakieś sprawdzone miejsca, jakieś porządne sale konferencyjne?

  #32021
  Anonymous
  Guest

  Na tej stronie http://www.szkolenia.com/news/845/jak-najszybciej-zorganizowac-konferencje-w-gdansku-krakowie-czy-wroclawiu-podpowiemy-ci” class=”bbcode_url”>http://www.szkolenia.com/news/845/jak-najszybciej-zorganizowac-konferencje-w-gdansku-krakowie-czy-wroclawiu-podpowiemy-ci masz dosyć przydatny artykuł na temat organizowania konferencji w dużym, polskich miastach. Co prawda tam jest to opisane na przykładzie innych miast niż Warszawa ale analogicznie działa to w ten sam sposób.

  #32022
  Anonymous
  Guest

  Ważne, aby sala konferencyjna była nie tylko elegancka i komfortowa, ale i odpowiednio wyposażona, konkretnie w sprzęt. Trzeba też zadbać o catering i nocleg, dlatego chyba najlepiej wybrać salę w jakimś hotelu. Pod Warszawą nada się pod konferencję m.in. Hotel Afrodyta, na http://www.afrodytaspa.pl/biznes jest o nim więcej – sal ma kilka, w sumie na kilkaset osób.

  #32023
  Anonymous
  Guest

  No tak, miejsce musi być przede wszystkim dostępne dla większości osób, to będzie lepsze rozwiązanie. Sala schludna i przede wszystkim elegancka, no i trzeba się na taką konferencję dobrze ubrać (np. w garnitury stąd) i całość gotowa. Wiem tylko, że w Warszawie wynajem miejsca do konferencji może być dość drogi, więc z tym też trzeba się liczyć.

  #32025
  Anonymous
  Guest

  Czy musi być koniecznie pod Warszawą? W stolicy na pewno dużo łatwiej byłoby coś znaleźć.

  #32024
  Anonymous
  Guest

  A mi sie wydaje, ze wlasnie lepiej jest z dala od Warszawy. Najlepsza konferencja na jakies bylam odbyla sie w Hotelu Podkowa – http://hotelpodkowa.eu/ – swietnie zorganizowana, o nic nie musielismy sie sami martwic. Do tego serwuja swietne jedzenie, a pokoje u nich sa naprawde super,

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.