Jakie konto bankowe wybrać ?

News Forums Produkty finansowe Konta bankowe Jakie konto bankowe wybrać ?

 • This topic is empty.
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #28747
  Patii
  Guest

  Nie polecam BZWBK – drogo. Za wszystko duze opłaty, chyba ze masz stałe wpływy na konto, to wtedy taniej. Dla stałych klientów brak jakiejkolwiek promocji.

  #31650
  Anonymous
  Guest

  Dużo osób zaufało Nest Bank, odkąd przekonało się, że jest to „normalny” bank, a nie instytucja parabankowa… Nest Bank – jestem bardzo zadowolony! Mam od roku konto smart banku i ogólnie bardzo sobie chwalę. Bez opłat bez warunków, oddziałów nie potrzebuję, bo i tak nie chodzę. Minusem dla niektórych może być brak wpłatomatów. Nie ma też ikonek do płatności online typu PayU, ale można zapłacić online kartą bankomatową działa jak kredytowa, tylko trzeba ją w pełni aktywować – po pierwsze w systemie banku przez Internet, a potem jeszcze wykonać jakąś pierwszą operację z użyciem pin np. wypłacić coś z bankomatu. Pewnie to dla bezpieczeństwa jest. Ogólnie bardzo dobre opinie ma Nest Bank (Smart).

  Ogólnie Nest Bank to chyba jedyny już dzisiaj, w którym nie trzeba płacić kartą żeby nie mieć do niej prowizji. Ma też jakieś swoje wady, ale jak dla mnie na razie najlepszy, a przeszedłem już kilka banków w życiu. No i system bardzo prosty i przejrzysty, co ja osobiście lubię. Szczerze zachęcam do założenia konta w Nest Bank! Tym bardziej, że w ramach zachęty, bank oferuje fajne promocje dla nowych klientów, jak na przykład ostatnia, gdzie za założenie konta otrzymamy bon upominkowy wartości 200 złotych, do sklepu Rossmann.

  #31651
  Anonymous
  Guest

  Zależy co kogo interesuje. Są świetne konta <30r.ż., które są praktycznie darmowe, z możliwością korzystania z bardzo wielu bankomatów. Widziałem też świetne konta, które pomagają zarabiać, kiedy płaci się za zakupy. W tamtym roku zaoszczędziłem aż 500zł 😀 Poczytajcie też trochę na http://dzieciakistartupy.pl/, szczególnie o tych pierwszych kontach, dla osób <18 i <16r.ż.

  #31654
  Anonymous
  Guest

  ja mam z ing i jestem zadowolona

  #31653
  Anonymous
  Guest

  Ja korzystam z Idea Banku i Getin Banku.

  #31652
  Anonymous
  Guest

  Trzeba poszukać banku, który nie każe sobie płacić, np. za prowadzenie konta. Porównywarek kont w Internecie jest bez liku … Ja mam kilka kont i nadal zarabiam na jednym z nich – to konto TMobile. Konto Premium daje mi tam co miesiąc 25 zł zwrotu – wystarczy systematyczna wpłata i wydanie 500 zł przy pomocy karty do konta. Po pół roku, żeby dalej mieć zwroty, trzeba mieć jakiś aktywny produkt kredytowy, ale i tak się opłaca!

  #31655
  Anonymous
  Guest

  ja mam konto w kilku, trudno wybrać najlepsze.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.