Jakie gadżety dla klientów na targach

News Forums Produkty finansowe Pozostałe tematy związane z finansami Jakie gadżety dla klientów na targach

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
 • Author
  Posts
 • #28662
  stewer
  Guest

  Robimy stoisko na targach branżowych. Jakie gadżety mają największe wzięcie? Co najlepiej kupić?

  #31222
  Anonymous
  Guest

  Możesz napisać jaka jest grupa docelowa i ile mniej więcej macie przygotowanych pieniędzy na te gadżety? Wszystko zależy w zasadzie od tego co będziecie promować oraz co będziecie sprzedawać. Niedrogie i fajne gadżety to na pewno:

  wizytówki

  długopisy

  czy kalendarze

  Możecie również przygotować coś ekstra dla klientów którzy zdecydują się jednak skorzystać z usług. Co powiesz na pendrive z nadrukiem, możesz negocjować ceny zamówienia. Przy dużej ilości nie powinna być taka wysoka.

  #31221
  Anonymous
  Guest

  My jakiś czas temu zamawialiśmy breloczki z logo firmy odlewane z metalu. Bardzo się klientom podobały.

  #31218
  Anonymous
  Guest

  Moim zdaniem najlepszym gadżetem są długopisy i kalendarze – są to rzeczy, które się przydadzą każdemu. Również całkiem sporą popularnością cieszą się torby materiałowe na zakupy czy cukierki opakowane w papierek z logo firmy. Raczej nikt się nie oprze czemuś słodkiemu:)

  #31219
  Anonymous
  Guest

  Wydaje mi się, że notesy i długopisy będą dobre dla każdej firmy. Jeśli firma chce być premium w branży finansowej to można pomyśleć o złotych sztabkach, srebrnych długopisach itd.

  #31220
  Anonymous
  Guest

  Cukierki z logo to całkiem dobry pomysł 🙂 Warto pomyśleć o czymś, co by mogło wyróżnić nieco firmę na targach. I nie można zapomnieć o dopasowaniu oferowanej rzeczy do identyfikacji wizualnej firmy.

  #31225
  Anonymous
  Guest

  Same logo może już przyciągnąć do ciebie klientów. Jak masz ciekawe, ale proste logo to może ono być najlepszą reklamą. A jak nie masz to lepiej je stwórz, może ci w tym pomóc http://www.kreatormarki.pl/logo-i-identyfikacja-wizualna-warszawa . A jeśli chodzi o gadżety to pendrive są bardzo fajnymi pomysłami. Jak idę na targi to zawsze podchodzę do stanowiska aby jeden taki sobie wziąć. Oprócz tego długopisy są zawsze dobrym wyborem. A i kubki termiczne też cieszą się powodzeniem.

  #31224
  Anonymous
  Guest

  Ja myślę, ze ciekawym rozwiązaniem jest reklama dzięki http://www.clevair.pl/pl/component/virtuemart/figury-pneumatyczne-standardowe/namioty Wielkoformatowa reklama zewnętrzna to gwarancja większej rozpoznawalności Twoich produktów i usług. To masowy zasięg i niskie koszty dotarcia do wielu grup. To także sprawdzony sposób na zwiększenie sprzedaży poprzez skuteczną komunikację z dużą liczbą odbiorców w odpowiednim miejscu i czasie.

  #31223
  Anonymous
  Guest

  Cukierki z logo to całkiem dobry pomysł

  #31226
  Anonymous
  Guest

  Gadżety gadżetami ale ważne jest stoisko targowe, które przyciagnie do nas klientów. Takie profesjonalne stoiska tworzy firma Berkano http://www.berkano.pl/ . Posiadają bardzo duże doświadczenie w tym zakresie. Potrafią stworzyć stoisko nawet dla wymagających klientów. Ponadto wykonują takie produkty jak wobblery, ekspozytory, display’e, opakowania które także mogą przydać się podczas prezentacji na targach.

  #31227
  Anonymous
  Guest

  Gadżety to na pewno dobra forma reklamy ale jakoś najpierw trzeba przyciągnąć klientów do naszego stoiska targowego. Myślę, że tu doskonale sprawdzą się flagi i ścianki reklamowe. Materiały to wykonania takiej reklamy oferuje firma AxOx http://www.axox.eu/ . Kolorowe ścianki czy flagi wzmocnią przekaz wizualny i przyciągną uwagę. Takie mobilne elementy reklamy sprawdzają się doskonale jako systemy wystawiennicze na różnych eventach czy targach.

  #31228
  Anonymous
  Guest

  Z własnej perspektywy wiem, że długopisy mają największe wzięcie:D no i są dobrym nośnikiem – często zmieniają właścicieli, rzucają się w oczy, podobnie bloczki z karteczkami, studenci na uczelniach je uwielbiają, a reklama i logo niosą się dalej;)

  #31229
  Anonymous
  Guest

  Takie targi to przeważnie duży wydatek dla firm. Już sam box kosztuje bardzo dużo więc nie ma co oszczędzać na różnych gadżetach, są one bardzo dobrym pomysłem na to by klient zapamiętał waszą firmę. Oczywiście obowiązkowo musicie zaopatrzyć się w spory plik wizytówek. Bez tego to nawet nie macie po co tam przychodzić;p Te najlepiej zamawiać hurtowo, nawet w tysiącach, niech sobie gdzieś tam leżą, a jak się przydadzą to nic tylko brać. Nie jest to duży wydatek i najlepiej drukować wizytówki w drukarniach internetowych jak np. ta https://web-to-print.pl/wizytowki/ . Dużo taniej to wychodzi i jest to jednak wygodniejsza opcja.

  #31230
  Anonymous
  Guest

  Na takich targach może okazać się bardzo przydatny film reklamowy. Porządnie zrobiony i z pomysłem na pewno przyciągnie uwagę oglądających wasze stoisko osób. Polecam zainwestować w taką rzecz i udać się do agencji http://www.filmowa.pl/oferta/produkcja_reklam . taki film możecie również wykorzystać w wielu innych sytuacjach do zaprezentowania swojej firmy

  #31231
  Anonymous
  Guest

  Jest wiele sposobów na ciekawą promocję swojej firmy na gadżetach. Ja bardzo lubię nietypowe rozwiązania i takie pomysły jak np energy drinki z Freshdrink.pl z logo firmy, to moim zdaniem bardzo atrakcyjna forma reklamy i na pewno przyciągnie potencjalnych klientów.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.