Jaki zegarek do garnituru

News Forums Pozostałe tematy Prezenty, upominki Jaki zegarek do garnituru

 • This topic is empty.
Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • #28717
  petkos
  Guest

  Panowie jestem na etapie poszukiwania konkretnego zegarka, który będzie pasował do wszystkiego. I do garnituru i do codziennych ubrań. Jakie marki sugerujecie?

  #31525
  Anonymous
  Guest

  Na początku proponuję napisać jakie masz mniej wiecej fundusze. Potem będziemy mogli Ci doradzić jakiś konkretny zegarek.Bez informacji ile możesz mniej więcej wydać nie będzie sensu Ci doradzać co kupić…Proponowałbym zerknać sobie na katalog Certiny:

  http://klasyczne-zegarki.pl/

  Jest to porządna szwajcarska firma, ma jedne z lepszych zegarków dostępne na polskim rynku. Możesz sobie popatrzyć czy nie znajdziesz tam czegoś konkretnego dla siebie. Sam aktualnie posiadam ich zegarek i jestem z niego bardzo zadowolony. Wybrałem taki na ciemnej bransolecie:

  [img]http://klasyczne-zegarki.pl/wp-content/uploads/2015/06/m-007-330×220.jpg[/img]

  #31524
  Anonymous
  Guest

  Myślę ,że taki http://www.3kropki.pl/p/pebble-time-round-20mm-zegarek-dla-urzadzen-z-system-ios-oraz-android-czarna-koperta/czarny-pasek.html wzorowo odegra rolę na co dzień czy na specjalne okazje. Jest kompatybilny z systemem ios oraz android więc jest nie tylko zwykłym zegarkiem ale wielofunkcyjnym urządzeniem dla telefonu jak i bez niego 🙂 .

  #31526
  Anonymous
  Guest

  Do garnituru na pewno sprawdzi się klasyczny model, bez udziwnień. Dobra marka, np. zegarek calvin klein zawsze będzie na topie.

  #31527
  Anonymous
  Guest

  Warto jeszcze poszukać informacji na ten temat w Internecie. Mi się wydaje, że tam zawsze da się znaleźć odpowiedzi.

  #31528
  Anonymous
  Guest

  Kupując zegarek warto zwracać uwagę na producenta. ja bym postawiła na http://protime24.pl/aar_m_Zegarki-Bering-2767.html

  To znana i ceniona marka. A do garnituru chyba najbardziej pasuje klasyczny model. Jednak nie z paskiem lecz z bransoletą. Bardziej elegancko się prezentuje na ręce.

  #31530
  Anonymous
  Guest

  A nie lepiej iść w klasykę i zakupić zegarek Szwajcarski? Ja bardzo mocno to rozważam, bo ostatnio mój brat kupił od Jubilera Karkosik i udało mu się fajną cenę wynegocjować. Zegarki Szwajcarskie znajdziecie na stronie https://www.karkosik.pl/749-zegarki-szwajcarskie Który się Wam podoba?

  #31531
  Anonymous
  Guest

  Elegancki zegarek na srebrnej bransolecie na pewno będzie pasować. Myślę, że warto iść w tym kierunku.

  #31529
  Anonymous
  Guest

  Jeśli się nie mylę, to do garnituru nie nosi się na bransolecie, tylko na skórzanym pasku. Jednak ekspertem do dress code nie jestem.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.