Jak wziąć kredyt, kiedy nie mam historii kredytowej?

News Forums Produkty finansowe Pozostałe tematy związane z finansami Jak wziąć kredyt, kiedy nie mam historii kredytowej?

 • This topic contains 3 replies, has 0 voices, and was last updated by  Anonymous 1 year, 7 months ago.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #28890

  normaan

  Zastanawiam się nad wzięciem pożyczki (niewielkiej), ale nie mam żadnej historii kredytowej. Do tej pory nie miałam po prostu potrzeby zaciągania żadnych pożyczek ani kredytów. I teraz pytanie – czy przy stosunkowo niewielkich zarobkach mogę w ogóle liczyć na dobre warunki?

  #32184

  Anonymous

  Historia kredytowa to jedno, istnieje jeszcze coś takiego jak historia płatnicza. Opłacałaś moze do tej pory jakiś abonament (za telefon, telewizję cyfrową, internet) albo opłaty za prąd, gaz? Jeśli tak to możesz sprawdzić swoją historię płatniczą w którymś z BIGów, być może któryś z usługodawców dodał pozytywną informację o Tobie (jeśli oczywiście płaciłaś na czas). Podsyłam artykuł, może coś Ci rozjaśni: https://infokonsument.pl/polecane/po-co-nam-pozytywna-historia-platnicza/ . Jeśli okaże się, ze nie masz żadnej historii płatniczej to możesz też złożyć wniosek u np. właśnie operatora komórkowego, żeby ją dopisał .

  #32183

  Anonymous

  Chwilówki mogą być bardzo atrakcyjne na pierwszy rzut oka. Jednak należy być czujnym, gdy taką pobieramy.

  #32182

  Anonymous

  Czasami lepiej nie mieć żadnej historii kredytowej niż mieć złą. Tak jak już wspomniano – czasem wystarczy dobra historia płatnicza.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.