Jak wybrac kredyt hipoteczny

News Forums Produkty finansowe Kredyty, pożyczki, leasing Jak wybrac kredyt hipoteczny

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
 • Author
  Posts
 • #28431
  Meliorvisus
  Guest

  Jak wybrać najlepszy kredyt spośród wielu ofert banków które mnożą się w zaskakującym tempie niestety nikt z nas nie jest specjalistom w tej dziedzinie i opornie nam określić co jest dla nas najkorzystniejsze . Jednak są triki aby w dość łatwy i zajmujący stosunkowo mało czasu wyselekcjonować coś odpowiedniego dla siebie. Zaczynamy od największego w dzisiejszych czasach narzędzia jakim jest sieć internetowa . Istnieje niesamowicie dużo stron które omawiają temat ofert bankowych nie jest potrzebna żadna fachowa wiedza aby użyć wyszukiwarki zawiera ona większość najkorzystniejszych ofert bankowych .daje nam możliwość kontaktu z bankiem czy wysłaniu już gotowego wniosku .

  #29363
  Anonymous
  Guest

  Wyszukiwarka jedna sprawa, trzeba jeszcze umieć wyliczyć RRSO czego w większości porównywarek nie ma.

  #29361
  Anonymous
  Guest

  Obecnie banki są zobowiązane do podawania RRSO, w porównywarce można znaleźć informację także na stronach banku – drobnym drukiem.

  #29362
  Anonymous
  Guest

  Nie ważne jaki jest RRSO – wzór jest tak skomplikowany i w ogóle bez sensu.

  Liczy się ile pożyczasz i ile musisz oddać.

  Budowa domu

  #29365
  Anonymous
  Guest

  tylko rozmowa z doradcą w banku,może coś konkretnie poradzić.

  #29364
  Anonymous
  Guest

  zgadzam się doradca może być przydatny,wyjaśni nam wszystkie niezrozumiałe klauzule,pomoże w zbieraniu dokumentów,podpowie jak je wypełnić.

  #29357
  Anonymous
  Guest

  Kredyt hipoteczny Doradcy24

  • finansujemy wszystkie nieruchomości

  • porównanie najlepszych kredytów w jednym miejscu

  • bezpłatna opieka Doradcy Finansowego

  • pomoc przy załatwianiu formalności

  http://m_finanse.systempartnerski.pl/kredyty_mieszkaniowe.html

  #29359
  Anonymous
  Guest

  Zdrowy rozsądek,bo doradcy często tylko nam pomogą,ale decyzja musi być przemyślana i podjęta po przemyśleniu.

  #29360
  Anonymous
  Guest

  No właśnie, ja się zastanawiam bo to temat który będę niedługo przerabiał. Planuję budowę domu, w zasadzie projekt już wybrałem (http://www.archeton.pl/projekt-domu-lilak_418_opisogolny) kwestia tylko teraz znaleźć dobrego doradcę – czy kogoś możecie mi polecić? Niby doradców jest akurat wielu, ale wiecie… Nie wiem po pierwsze do którego banku się zwrócić z zapytaniem, ani tak naprawdę od czego zacząć załatwianie formalności.

  #29358
  Anonymous
  Guest

  Trzeba po prostu poznać oferty banków i na ich podstawie wybrać kredyt najbardziej dla nas odpowiedni.. Wiadomo, że ciężko byłoby zapoznać się z ofertą wszystkich banków, wiec najlepiej znajdź jakiś ranking kredytów hipotecznych, wiem, że na http://ocenbank.pl” class=”bbcode_url”>http://ocenbank.pl jest taki ranking prowadzony-wraz z podanym RRSO i przybliżoną ratą, więc wybierz kilka najlepszych ofert, udaj się do oddziału i niech Ci przedsawią dokładnie ci i jak., Tylko niech jasno powiedzą jaki jest całkowity koszt, łącznie ze wszystkimi kosztami dodatkowymi, bo to właśnie to będzie generowało wysokość raty a nie tylko RRSO

  #29366
  Anonymous
  Guest

  Nikt tutaj dawno nie pisał, więc troszeczkę odświeżę temat. Mianowicie uważam, że dzisiaj banki na szczęście poluzowały trochę śrubę i kredyt hipoteczny można uzyskać w łatwiejszy sposób niż jeszcze kilka lat temu. Wystarczy mieć regularny dochód, najlepiej na umowę o pracę, ale umowy o zlecenie też już są honorowane. Ja brałam kredyt na mieszkanie dwa lata temu i trochę się nachodziłam, ostatecznie wzięliśmy kredyt z mężem w bz wbk, a teraz cieszymy się nowymi czterema kątami – https://promenadywroclawskie.pl/ Można? Można!

  #29368
  Anonymous
  Guest

  Właśnie planuję budowę domu i zastanawiam się na jaki kredyt się zdecydować. Dodatkowo mam do was pytanie, czy do kwoty kredytu wliczają się też tego typu https://docieplajdom.pl/pol_m_Welna-mineralna_Welna-na-poddasze-2204.html materiały ociepleniowe? Taki kredyt bierze się na całość kosztów budowy domu czy jak to dokładnie wygląda?

  #29367
  Anonymous
  Guest

  Masz wypłaty w transzach. Przeznaczasz je na to, co niezbędne do budowy.

  #29369
  Anonymous
  Guest

  Jak szukałem kredytu hipotecznego to natrafiłem na taki wpis http://www.malychabusinessfinance.com/przewodnik-po-kredycie-mieszkaniowym/ i muszę przyznać że bardzo mi się przydał i mogę go polecić wszystkim tym którzy potrzebują poradnika takiego 🙂

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.