Jak uzyskać odszkodowanie?

News Forums Produkty finansowe Ubezpieczenia, odszkodowania Jak uzyskać odszkodowanie?

 • This topic is empty.
Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • #28643
  vicky195
  Guest

  Jak uzyskać odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej, która nie chce go wypłacić lub znacząco je zaniża? Macie jakieś porady?

  #31108
  Anonymous
  Guest

  Możesz spróbować uzyskać odszkodowanie samodzielnie – w internecie znajdziesz wiele porad na ten temat – ale uważam, że szanse są raczej niewielkie – firmy ubezpieczeniowe celowo zaniżają odszkodowania, czy odmawiają ich wypłaty, także w większości przypadków bez pomocy prawnika się nie obejdzie. Na rynku jest też sporo firm, które specjalizują się w odzyskiwaniu odszkodowań – warto się z jakąś skontaktować. W razie gdyby ktoś poszukiwał takiej pomocy w woj. opolskim, czy podkarpackim, to działają tam http://pomocni.org.pl – pomagają w dochodzeniu odszkodowań nie tylko od ubezpieczalni, ale i innych firm, czy instytucji.

  #31109
  Anonymous
  Guest

  Dziękuję za pomoc !

  #31111
  Anonymous
  Guest

  Podczas wyboru ubezpieczenia firmy najlepiej zwracać uwagę na towarzystwo ubezpieczeniowe, które się wybiera – jakie ma opinie i czy nie ma problemów z wypłacaniem odszkodowań.

  #31110
  Anonymous
  Guest

  Z pomocy kogoś, kto zna się na rzeczy na pewno warto skorzystać. Samemu niewiele da się zrobić, szczególnie że nie lada wyzwaniem jest zrozumienie niektórych przepisów związanych z ubezpieczeniami różnego typu. Ja będąc w podobnej sytuacji korzystałem jedynie ze wsparcia firmy, a w sumie raczej stowarzyszenia Wokanda i dobrze trafiłem, bo zagwarantowali mi pomoc w niemal każdym zakresie. Mimo że są z Katowic, to zajmują się sprawami z całej Polski, a nawet i Europy oraz krajów mieszczących się poza nią. Pomogli wielu osobom i cieszą się dobrą opinią, więc jak dla mnie to dość dobry kierunek, jeśli potrzebuje ktoś fachowego wsparcia w trudnej sytuacji. 😉

  #31113
  Anonymous
  Guest

  Cześć, moim zdaniem powieneś skontaktować się z kancelarią w celu oddania im sprawy. Możesz skontaktować się prawnikiem z wrocławia – Czapczyńskim który specjalizuje się w ubezpieczeniach i będzie w stanie najszybciej odzyskać Twoje zaległe pieniądze.

  [img]http://www.radca-prawny-czapczynski.pl/wp-content/uploads/2016/11/tcrp-2016.png[/img]

  #31112
  Anonymous
  Guest

  możesz także sprzedać zaniżoną część odszkodowania, to najprostszy i najszybszy sposób

  #31114
  Anonymous
  Guest

  no dokładnie. o tym najlepiej porozmawiać z fachowcami z Economist, łap telefon do nich 882 000 883 . ja od nich dostałam pełną kwotę odszkodowania z OC sprawcy po wypadku nie z mojej winy

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.