Jak oszczędzić na paliwie w firmie?

News Forums Produkty finansowe Pozostałe tematy związane z finansami Jak oszczędzić na paliwie w firmie?

 • This topic contains 2 replies, has 0 voices, and was last updated by  Anonymous 2 years, 1 month ago.
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #28724

  jumbi

  To fakt, u nas po zamontowaniu nadajników GPS i poinformowaniu o tym pracowników koszty paliwa spadły nagle o prawie 30%. Także skala musiała być spora. Zależy jaki jest profil działalności firmy ale zaoszczędzić możesz też na energii elektrycznej czy gazie. Zobacz sobie jak sprawa wygląda w przypadku prądu: http://zysker.pl/artykuly/2016/04/08/jak-zmienic-sprzedawce-pradu-w-firmie/” class=”bbcode_url”>http://zysker.pl/artykuly/2016/04/08/jak-zmienic-sprzedawce-pradu-w-firmie/

  #31579

  Anonymous

  Równie dobrze można zaoszczędzić na paliwie wprowadzając karty paliwowe fleetcor https://fleetcor.pl/ . U Nas szef tak zrobił – teraz to ona kontroluje jak kto jeździ, kiedy tankuje i ile. Ma pełna identyfikacje wydatków kierowcy i pojazdu co pozwala zaoszczędzić.

  #31580

  Anonymous

  Myślę że dobrym sposobem na oszczędności w firmie jest założenie zestawu Optima na auto służbowe. Wystarczy skorzystać z kalkulatora http://optimagas.com/kalkulator-oszczednosci żeby mieć orientacje jaką kwotę można zaoszczędzić a to naprawdę są bardzo duże pieniądze w skali roku.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.