Jak odzyskać należności od dłużników?

News Forums Produkty finansowe Pozostałe tematy związane z finansami Jak odzyskać należności od dłużników?

 • This topic is empty.
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #28599
  deputo
  Guest

  Wszystko jedno czy prowadzisz działalność gospodarczą, w ramach której dłużnik nie zapłacił za wykonane usługi, czy pożyczyłeś pieniądze sąsiadowi i masz problem z odzyskaniem pieniędzy, zastanów się nad zatrudnieniem profesjonalnej firmy windykacyjnej. W ramach współpracy jesteśmy bardzo elastyczni co do kontaktu z dłużnikiem, działamy bezzaliczkowo, zapraszamy na http://www.deputo.pl.

  Jeśli jesteście zainteresowani polskimi rozwiązaniami prawnymi, możecie także zajrzeć na blog.

  #30869
  Anonymous
  Guest

  W moim przypadku bardzo pomocny przy odzyskaniu długu okazał się prywatny detektyw. Szczerze mogę polecić tę Agencję detektywistyczną działającą na terenie Dolnego Śląska i opolszczyzny http://prywatny-detektyw-wroclaw.pl/

  #30870
  Anonymous
  Guest

  Jeśli chodzi o odzyskanie należności to możesz tak jak wyżej osoba wspomniała, wynająć detektywa do takiego zadania. Moim zdaniem detektyw to świetny wybór – sam korzystałem z biura detektywistycznego P. Alicji Słowińskiej i zdecydowanie polecam skorzystać, jeśli znalazłeś się w tak trudnej sytuacji.

  #30871
  Anonymous
  Guest

  Zgłoście się do firm windykacyjnych. Tam wam powinni pomóc.

  #30872
  Anonymous
  Guest

  Dokładnie tak. Firm odzyskujących należności jest u nas bez liku. Nie powinno być z tym u nas problemu.

  #30873
  Anonymous
  Guest

  Szkoda w ogóle czasu na samodzielną windykację skoro można sprawę skierować do Idea Money. Oni odzyskali całą należność, nie musiałam się nawet angażować

  #30874
  Anonymous
  Guest

  Też wydaje mi się, że jeśli chodzi o odzyskiwanie należności od dłużników, którzy znikają to najlepiej poradzi sobie z tym detektyw. Doświadczona osoba na tym stanowisku dokładnie wie jak szukać takich zapadających się pod ziemię dłużników!

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.