Jak dostać Kredyt Hipoteczny

News Forums Produkty finansowe Kredyty, pożyczki, leasing Jak dostać Kredyt Hipoteczny

 • This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
 • Author
  Posts
 • #28469
  afryka
  Guest

  Najważniejsza jest Zdolność Kredytowa. Bez Zdolności Kredytowej Kredyt Mieszkaniowy pozostanie tylko w strefie marzeń. Dostać Kredyt Hipoteczny możemy w prawie każdym banku działającym na terenie Polski. Ale Jak dostać taki kredyt, który będzie dobry pod każdym względem dla Klienta, czyli jak najbardziej dopasowany i oczywiście tani, oraz współpraca z bankiem (bo tak trzeba nazwać umowę kredytową) będzie układała się jak najlepiej bez żadnych niespodzianek i problemów.

  Sposobów na zawarcie umowy o Kredyt Hipoteczny jest wiele, najłatwiejszy i najczęściej polecany z nich to kontakt z Doradcą Finansowym. Doradca Finansowy wybierze za Ciebie dobry Kredyt Mieszkaniowy i co najważniejsze, tym samym większość użytkowników, dzięki Doradcy Kredytowemu będzie mogła uzyskać korzystniejszą umowę z bankiem. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, że jest to usługa absolutnie darmowa. Dopasowany Kredyt Hipoteczny to przyjaciel na długie lata i właśnie z tego powodu powinieneś nie dwa razy ale co najmniej trzykrotnie szczegółowo poznać topowe oferty Banków Hipotecznych.

  #29588
  Anonymous
  Guest

  Czy może macie jakieś porady dotyczące doradcy finansowego? Jak go znaleźć, tak żeby był nie zależny.

  A tak swoją drogą na czym oni zarabiają skoro im się nie płaci?

  #29587
  Anonymous
  Guest

  Kredyt mieszkaniowy Open Finance

  •bezpłatne porównanie ponad 200 ofert bankowych

  •dopasujesz ratę kredytu do swoich możliwości

  •atrakcyjne oprocentowanie

  •pomoc w załatwieniu formalności

  Warto rozważyć też taką opcję.

  #29586
  Anonymous
  Guest

  No właśnie – najważniejsza jest zdolność kredytowa, ale na szczęście są sposoby by tę zdolność zwiększyć.

  #29582
  Anonymous
  Guest

  Płaci się doradcom, natomiast już po podpisaniu kredytu. Najczęściej mają oni podpisane umowy z kilkoma bankami i jeśli państwo dostaną kredyt to muszą państwo doliczyć marżę tego doradcy.

  #29581
  Anonymous
  Guest

  Ale czasem też mają jakieś z góry ustalone koszty ich doradztwa nawet jeśli się nie uda kredytu dostać. Trzeba pytać.

  #29583
  Anonymous
  Guest

  No ale myślę, ze każdy jest tego świadomy i też pierwsze co jest o tym informowany w razie czego.

  #29589
  Anonymous
  Guest

  Kiedyś było dużo łatwiej uzyskać kredyt hipoteczny niż teraz. Po zawirowaniach na rynku bankowości, czasie w którym kredyty były właściwie rozdawane na prawo i lewo przyszedł okres dokręcania śruby. Kolejne rekomendacje z KNF-u sprawiają, że aby otrzymać kredyt należy posiadać wkład własny, w 15 roku jest to 10%, ale w 2017 roku wynieść ma 20%.

  Polecam lekturę http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/ – portal na którym ekonomiści publikują artykuły z zakresu kredytów hipotecznych. Jest tam więcej info na temat niezbędnych dokumentów oraz innych warunków jakie trzeba spełnić aby otrzymać kredyt.

  #29590
  Anonymous
  Guest

  Kwestią najważniejszą nie jest jak dostać kredyt hipoteczny, tylko aby był jak najtańszy i dopasowany do możliwości danej osoby.

  Warto mieć na uwadze, że różnice na racie pomiędzy bankiem najtańszym a bankiem ze średniej póki cenowej są symbolicznej.

  Przy najczęściej wybieranym kredycie (okres 30 lat) i dla kwoty kwoty ok. 100.000 PLN co miesiąc może to być 10-20 PLN.

  Celem nadrzędnym każdego Klienta jest zrealizować potrzebę mieszkaniową (mieszkanie dla siebie, mieszkanie kupione pod wynajem).

  Kredyt hipoteczny jest jedynie narzędziem lub bardziej opisowo: środkiem do realizacji konkretnego celu.

  Bank zawsze możemy zmienić, dzisiaj jest Bank A, jutro Bank B, za 2 lata możemy sprzedać mieszkanie i spłacić kredyt.

  Potwierdzam wcześniejszego forumowicza…

  Kredyt jest coraz trudniej dostępny dla Klientów, dodatkowo z roku na rok zwiększa się liczba oświadczeń i dostępnych dokumentów. Statystyki KNF, Związku Banków Polskich potwierdzają, że

  Taka ciekawostka:

  mój Klient ostatnio kupował dom na kredyt we Wrocławiu, jego umowa kredytowa liczyła 30 stron (plus oświadczenia, plus regulaminy, OWU, e.t.c.) w tym samym czasie siostra mojego Klienta podpisywała umowę kredytową zakupu domu w Niemczech (co ciekawe w tym samym banku o niemieckojęzycznej nazwie). Umowa niemiecka liczyła 4 strony 🙂))

  Pozdrawiam

  Adam Paczos

  #29591
  Anonymous
  Guest

  Ja mogę polecić rankingi kredytów hipotecznych, właściwie wyczerpują temat, wszystkiego można się stamtąd dowiedzieć.

  #29592
  Anonymous
  Guest

  Przerabiałem opcję z doradcą finansowym. Nie wymyślił nic czego sam bym nie znalazł w internecie. Najlepiej samemu zapoznać się z ofertami i podjąć decyzję. Praktycznie wszystkie banki i instytucje pozabankowe oraz ich oferty można znaleźć online.

  Powodzenia.

  #29594
  Anonymous
  Guest

  Banki zwracają uwagę przede wszystkim na zabezpieczenie kredytu no i oczywiście wiek, historię kredytową, czy masz osoby na utrzymaniu, stałe dochody i ciągłość pracy. Warto nad tym popracować przed ubieganiem się o kredyt.

  #29593
  Anonymous
  Guest

  Właśnie zastanawiam się nad wzięciem takiego kredytu żeby móc kupić sobie mieszkanie. Wraz z żoną mamy już odłożoną część pieniędzy na ten cel ale bez kredytu raczej się niestety nie obejdzie :/ Możecie mi podpowiedzieć jak to teraz wygląda po tych obciążeniach nakładanych na banki przez nasz rząd? Coś się zmieniło czy stopy % nadal pozostają takie same podczas spłacania?

  #29584
  Anonymous
  Guest

  Nikt mi nic nie odpowie? 🙁

  #29585
  Anonymous
  Guest

  Ciężki temat 🙂 ostatnio badałem zdolność kredytową w mBanku przygotowali mi standardową ofertę dla „gościa z ulicy”:

  wartość nieruchomości: 380 000zł

  wpłata własna około 10% czyli: 40 000zł

  kredyt: 340 000zł

  kredyt na 30 lat

  raty po wpisie do hipoteki:

  stała: 1640zł

  malejąca: 2090zł

  Zdecydowałem się na skorzystanie z usług pośrednika kredytowego. Mam teraz złożone papiery do kliku banków i zobaczymy jaki będzie finał sprawy. Warto się zastanowić nad większą wpłatą własną oraz krótszym czasem kredytowania wtedy koszt kredytu będzie dużo mniejszy.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 24 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.