INWESTYCJE ALTERNATYWNE – STOCK WARS

News Forums Produkty finansowe Giełda, forex, inwestowanie INWESTYCJE ALTERNATYWNE – STOCK WARS

 • This topic is empty.
Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • #28472
  km141
  Guest

  W dobie kryzysu inwestorzy w celu zdywersyfikowania swoich portfeli, coraz częściej nie ograniczają się do akcji, obligacji, nieruchomości czy funduszy. Popularność zyskują tzw. inwestycje alternatywne.

  Chcesz dowiedzieć się jak inwestować alternatywnie, żeby odnieść sukces? Pojedź na konferencję Stock Wars!

  3-dniowa konferencja, której tematem przewodnim są „Inwestycje alternatywne. Zarabiaj w czasie hossy i bessy” jest połączeniem szkoleń, wykładów oraz paneli dyskusyjnych. Wysoki poziom merytoryczny zapewnią eksperci z instytucji finansowych związanych z inwestycjami w wino, whiskey, samochody kolekcjonerskie oraz specjaliści z cenionych Domów Maklerskich.

  Jednym z najważniejszych gości konferencji będzie Steve Ward, były dyrektor generalny firmy Lenovo, obecnie związany z E Ink, E2open i Carpenter Technology.

  W czasie konferencji odbędzie się konkurs, w którym nagrodą główną jest staż w DM BOŚ!

  Cena: 290 zł

  Wypełnij aplikację na naszej stronie internetowej: http://stockwars.eu/aplikacja

  Serdecznie zapraszamy !

  [img]http://www.pl.image-share.com/ijpg-182-93.html[/img]

  #29614
  Anonymous
  Guest

  Ciekawe, aczkolwiek dla zwykłego Kowalskiego i tak najlepsze lokaty wystarczą. Obejdzie się bez giełdy.

  #29615
  Anonymous
  Guest

  A jak inwestowaliście w rozwój firmy? Zobacz czy takie programy mogą pomóc?

  #29616
  Anonymous
  Guest

  ’Szary Kowalski' już takim zostanie – zawsze zaniesie kasę do banku. Już dawno przestał myśleć i to co mu tam dadzą, zawsze mu wystarczy. Czyli całe 3 lub 4 % Co my normalni ludzie mamy w tydzień. A wystarczy zadzwonić do mnie 609583837 lub skayp – janubers1 i normalnie zapytać. Co zrobić aby spokojnie żyć ? I podpowiem. Sam inwestuje w firmy , biznesy i inne które istnieją już ponad 60 lat. Ale dostęp do nich mają nieliczni. Mogę jednak osobo poważne zaprosić i pokazać jak to wygląda z drugiej strony. Gdzie świat nie jest taki 'szary'.

  #29620
  Anonymous
  Guest

  Sam chyba nie jestem zbyt dobrze nastawiony do inwestycji alternatywnych bo jednak niosą za sobą dość spore ryzyko. Co zaś tyczy się innych metod inwestowania niż produkty bankowe, kiedyś myślałem o zakupie starych samochodów. Jeżeli posiadają one oryginalne części i wyposażenie, a dodatkowo ich stan jest dobry, tutaj raczej nie trzeba się obawiać strat. Jak oceniacie mój pomysł?

  #29619
  Anonymous
  Guest

  Z inwestycji alternatywnych wybrałem kiedyś srebro i powiem wam, że do dziś się nie odbiło. Ogólnie jest to mocno ryzykowana inwestycja .

  #29617
  Anonymous
  Guest

  Myślę, że lepiej jest inwestować na giełdzie .To jest lepsze i bardziej sprawdzone.

  #29618
  Anonymous
  Guest

  Żadne powyższe, bez 'szeptania' itp. Chcesz konkretnie wiedzieć to skontaktuj się – skype janubers1 A będziesz mieć nie tylko wiedzę ale i wybór ofert.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.