„Inni tworzą informacje – my je interpretujemy” – inwestycje na GPW ze wsparciem Squaber.

News Forums Produkty finansowe Giełda, forex, inwestowanie „Inni tworzą informacje – my je interpretujemy” – inwestycje na GPW ze wsparciem Squaber.

 • This topic is empty.
Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #28681
  FinronPL
  Guest

  Zapraszam do dyskusji na temat serwisu Squaber.

  Przypadkiem natknąłem się na informację o istnieniu takiego narzędzia. Zainteresowałem się tematem i przygotowałem na swojej stronie wpis na ten temat:

  http://finron.pl/inni-tworza-informacje-my-je-interpretujemy-inwestycje-na-gwp-ze-wsparciem-squaber/” class=”bbcode_url”>http://finron.pl/inni-tworza-informacje-my-je-interpretujemy-inwestycje-na-gwp-ze-wsparciem-squaber/

  Ogólnie serwis jest narzędziem mającym wspierać inwestorów indywidualnych w ich działaniach na GPW. Możliwe jest założenie konta darmowego oraz płatnego w wersji Premium (67 zł przy zakupie 30 dniowego dostępu lub 492 zł za dostęp na cały rok).

  W wersji darmowej mamy dostęp do automatycznej analizy technicznej oraz finansowej (to według mnie najbardziej wartościowe funkcje), a także m.in. historii dywidend, historii rekomendacji.

  W wersji Premium dodatkowo otrzymujemy m.in. dostęp do sekcji Ciekawe Spółki oraz możliwość ustawiania alertów dla spółek. Ja swoje konto premium opłaciłem wczoraj więc nie otrzymałem jeszcze żadnej informacji w ramach alertów (ustawiłem dla wszystkich spółek, które sam posiadam w portfelu, a także, trochę spekulacyjnie, za niewielką kwotę zakupiłem akcje spółki Miraculum, o której przeczytałem na blogu serwisu Squaber).

  Po wykupieniu wersji premium otrzymałem dodatkowo maila z linkami do dodatkowych materiałów edukacyjnych:

  – Podstawy analizy technicznej

  – Podstawy analizy fundamentalnej

  – Dywersyfikacja portfela

  – Budowanie strategii inwestycyjnej

  Jakie są Wasze opinie na temat tego narzędzia? Może już z niego korzystacie lub znacie inne, podobne narzędzie warte uwagi ?

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.