Handlowanie przez internet?

 • This topic is empty.
Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • Author
  Posts
 • #28416
  handlowiec
  Guest

  Czy handel jest opłacalny w dwudziestym pierwszym wieku? Dlaczego tak wiele sklepików, sklepikarzy i handlarzy kończy swoją karierę zanim ją zacznie? Czy szkolenia handlowe mają jakikolwiek wpływ na nasz sukces? Jak myślicie? Od długiego już czasu obserwuję, że na rynku pojawia się coraz więcej szkoleń ap ropo handlu. Zastanawia mnie fakt jak wiele ludzi może sobie takowe szkolenia pochwalić i dlaczego? Oczywiste jest to, że w godzinę nie dowiemy się jak w cudowny sposób zmienić swoją sytuację finansową. Jednak znalazłem szkolenia tygodniowe, czy nawet miesięczne, których program bardzo mnie zainteresował. Może ktoś z Was korzystał z takowych szkoleń i może co nie co na ten temat powiedzieć? Czego na takim szkoleniu handlowiec może się dowiedzieć i jaki ma to wpływ na jego rozwój osobisty? Wystarczy tylko zapisać się na szkolenie i słuchać? Czekam na Wasze opinie w tej kwestii.

  #29219
  Anonymous
  Guest

  Pomijam fakt, że powyższy post jest wyłącznie reklamą z linkiem odsyłającym do strony o szkoleniach. Nie mogę się jednak powstrzymać od stwierdzenia może kontrowersyjnego. Na pewno warto organizować szkolenia przynosi to organizatorom duże zyski. Uważam natomiast, że uczestnictwo w większości tego typu przedsięwzięć jest stratą czasu i pieniędzy. Prowadzący nigdy nie zdradzi kluczowych strategi dzięki, którym osiąga prawdziwe zyski lub po prostu tak naprawdę ich nie zna i żeby zarobić jest zmuszony organizować szkolenia. Tak naprawdę ludzie na szkoleniu otrzymują masę utartych sloganów ubarwionych kilkoma nowinkami oraz złudne przekonanie o wartości pozyskanej wiedzy.

  #29220
  Anonymous
  Guest

  Wielu handlarzy kończy nim zacznie ponieważ,nie potrafi zmierzyć się z zadaniem jak sobie wyznaczy.Handel zawsze będzie sie opłacał,trzeba tylko wiedzieć czego się oczekuje,na to składa się dobra reklama,wymierzona w odpowiednich odbiorów.Przydatne są szkolenia.

  #29218
  Anonymous
  Guest

  Uważam takie szkolenia za bardzo fajną sprawę, oczywiście nie dadzą nam tam pomysłu na firmę na tacy, jednak człowiek nie jest fenomenem i otwierając biznes wszystkiego nie wie, a na takich szkoleniach można się dowiedzieć wielu interesujących i przydatnych w dalszej działalności informacji. 🙂

  #29222
  Anonymous
  Guest

  Warto reklamę zlecić profesjonalistom a Wam radze skupić się na sprzedaży 🙂

  #29227
  Anonymous
  Guest

  Interesujący artykuł na temat sklepu internetowego tzn: ” Jak otworzyć sklep internetowy” wszystkie ważne informacje związane z tym tematem znajdziecie na stronie http://cenabiznesu.pl/

  #29226
  Anonymous
  Guest

  Na pewno handel internetowy będzie dalej się rozwijał chociażby dlatego, że generacje mało internetowe jak nasi dziadkowie niestety odchodzą na wieczną wartę, a nowe pokolenie często lepiej już obsługuje sklepy internetowe i nowinki niż my. Co do sklepu wszystkoe jest tak naprawę kwestią reklamy tu moim zdaniem kampanie adwords i trochę pozytywnych opinii o sklepie załatwi sprawę pozytywnie. I cena.

  #29225
  Anonymous
  Guest

  Konkurencja w internecie jest spora, zanim wypromujemy nasz sklep warto wspomagać się drobną sprzedażą np. na wyspach w większych galeria. Takie stoiska handlowe jak te tu https://www.facebook.com/stoiska.targowe.i.handlowe/?ref=ts&fref=ts” class=”bbcode_url”>https://www.facebook.com/stoiska.targowe.i.handlowe/?ref=ts&fref=ts to świetna alternatywa. Dodatkowo klientki mogą swoje zamówienie odebrać osobiście. No i wynajęcie miejsca – wyspy jest mniej kosztowne niż całego lokalu.

  #29223
  Anonymous
  Guest

  Również wydaje mi się, że najlepiej zlecić reklamę profesjonalistom. Ale nie możemy również zapomnieć o dobrym internecie w firmie. Internet lokalny czasami jest najlepszym wyjściem – zwłaszcza w przypadku większych miast. Lokalni dostawcy usług internetowych dbają o swoich klientów.

  #29224
  Anonymous
  Guest

  Handlowanie przez internet było i jest opłacalne, ale na rynku e-commerce panuje obecnie spora konkurencja, także przymierzając się do założenia np. własnego e-sklepu trzeba zadbać o wysoką jakość oferowanych produktów/usług i zminimalizować koszty prowadzenia działalności, jednak bez zmniejszania wydajności, czy jakości oferty. Warto skorzystać z odpowiedniego oprogramowania do prowadzenia e-sklepu, które czasami jest darmowe.

  #29221
  Anonymous
  Guest

  Handlowanie przez internet jest z pewnością łatwiejsze i mniej kosztowne, ale konkurencja jest spora, także nie łatwo się wybić. W pierwszej kolejności warto zadbać o stworzenie sklepu, najtaniej wychodzi na jakiejś platformie (polecam shoper i prestahop), można to zrobić samodzielnie, albo z pomocą specjalisty – oczywiście drożej wyjdzie w tym drugim przypadku. Potem pozostaje wybór domeny i hostingu – rejestracji domeny dla sklepu można dokonać tu https://www.cal.pl podobnie jak wykupienia hostingu.

  #29228
  Anonymous
  Guest

  W biznesie internetowym jakim jest sklep idealnie pomoże Ci rozwinąć skrzydła platforma magento . Znajdziesz na niej wszelkie potrzebne narzędzia do stworzenia takiego sklepu oraz zarządzania nim.

  #29229
  Anonymous
  Guest

  Zgadzam się, porządna platforma to ważna sprawa. Jak już sklep stoi, jest funkcjonalny i przejrzysty to czas na udogodnienia dla klientów takie jak przesyłki kurierskie do Litwy , Czech – generalnie naszych sąsiadów, a można też później pomyśleć o dalszych krajach. Ludzie też lubią zamawiać przez telefon, więc można pomyśleć o jakiejś aplikacji i płatnościach telefonicznych.. naprawdę jest wiele możliwości

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.