Gotowy portal finansowy z domeną oraz hostingiem

News Forums Programy partnerskie Dyskusja programy partnerskie, metody zarabiania w domu przez internet Gotowy portal finansowy z domeną oraz hostingiem

 • This topic is empty.
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #28439
  programypartnerskie
  Guest

  Uwaga na oszustów w internecie pojawiają się coraz częściej oferty sprzedaży gotowych stron internetowych razem z domeną i hostingiem. Autorzy ogłoszeń udostępniają rzekome dowody wypłat z programów partnerskich umieszczonych na sprzedawanej witrynie.

  Strony z ogłoszeń wizualnie wyglądają bardzo dobrze i profesjonalnie, ale jest to tylko złudzenie. To tak jakbyśmy wystawiali na licytacji piękne ferrari chwaląc jego osiągi nie wspominając, że pod maską nie ma silnika.

  Podobnie wygląda sytuacja z tymi witrynami wystarczy przeprowadzić prosty test:

  – patrzymy na pagerank strony z reguły okazuje się, że wynosi 0 to pierwszy sygnał, że coś jest nie tak,

  – sprawdzamy ilość oraz jakość miejsc z których prowadzą linki do strony. Najprościej w Googlu wpisać nazwę strony w cudzysłowach „sprawdzanadomena.pl”. Pojawi się lista miejsc w których strona figuruje w sieci. Wartościowa domena ma kilka, kilkanaście tysięcy takich wpisów w tym wpisy z wartościowych i znanych katalogów takich jak np.: wp.pl, onet.pl itd.

  – możemy również sprawdzić wiek domeny, ale i w tym wypadku nie ma co liczyć na cuda,

  – ostatnim elementem, który dyskwalifikuje tego typu strony jest „duplicate content” czyli nieoryginalna treść strony skopiowana lub wstawiona przez kanały RSS z innych witryn.

  Efekt jest taki, że po zakupie strony okaże się, że nie zarabia nawet na własne utrzymanie, nie pojawia się w wynikach wyszukiwania lub ma nałożony filtr za duplicate content. Proszę bardzo uważać na tego typu oferty większość z nich to naprawdę oszustwo.

  W Internecie można zarabiać, ale trzeba robić to świadomie. Jeśli znajdą Państwo podobne przykłady naruszeń w internecie proszę opisać je na forum. Jeśli mają Państwo wątpliwości odnośnie jakiejś witryny możemy pomóc na forum w oszacowaniu jej wartości.

  #29440
  Anonymous
  Guest

  Jakbym miał opisywać codziennie to co znajduje to bym tylko tym się zajmował 😉

  #29439
  Anonymous
  Guest

  Też widziałem takie oferty, ale przy okazji tematu chciałbym zapytać właśnie o hosting i domenę, ponieważ mam w planach stworzenie rozbudowanego portalu o kredytach (będzie tam także porównywarka i forum). Dzisiaj w branży finansowej znalezienie atrakcyjnej domeny jest już bardzo trudne. Tak więc pozostają dwie opcje:

  1. Rejestracja dłuższej mniej atrakcyjnej domeny, często z myślnikami.

  2. Kupno domeny na giełdzie

  Ta pierwsza opcja jest tańsza, ale w drugiej mamy ciekawszą domenę. Co waszym zdaniem warto wybrać? Czy opłaca się inwestować kilka tysięcy złotych w atrakcyjną domenę, czy lepiej ten koszt przeznaczyć na promocję strony?

  Druga sprawa to hosting, na jaki serwer warto się zdecydować? Porównuję parametry i zaciekawiły mnie m.in. usługi internetowe na nazwa.pl – serwer Active. Co myślicie o tej ofercie?

  Z góry dzięki za pomoc w wyborze domeny i hostingu.

  #29438
  Anonymous
  Guest

  Jeśli chodzi o domenę skłaniam się do opcji numer dwa. Musisz tylko sprawdzić dokładnie historię kupowanej domeny najlepiej za pomocą Wayback Machine oraz ilość i jakość linków. Nie warto wydawać pieniędzy na niewypozycjonowaną domenę chyba, że jest to jakaś rewelacyjna nazwa 🙂

  Unikaj darmowych i tanich hostingów taka jest moja opinia. Korzystałem z taniego hostingu milion-za-darmo.pl firmy MAXIHOST Sp. z o.o. efekt był taki, że co trzy miesiące miałem włamania na dwóch różnych stronach z wordpressem. Otrzymałem informację że wina leży po mojej stronie co było bzdurą ponieważ skrypty były aktualizowane i posiadały wgrane pluginy zabezpieczające. Mam jeszcze kilkanaście innych wordpressów na innych hostingach i dziwnym trafem nigdy nie było nawet jednego włamania. Przymknąłem jednak oko na luki w zabezpieczeniach firmy MAXIHOST. Kolejną wpadkę zaliczyli nie przesyłając mi emaila z powiadomieniem o płatności za domenę. Domenę straciłem na szczęście udało mi się ją ponownie przechwycić w dropped. Dostałem odpowiedź od milion-za-darmo z przeprosinami i tłumaczeniem że była to wina ich oprogramowania.

  Dokładnie miesiąc temu ekipa MAXIHOST przeszła samych siebie nie odnowili mi domeny, którą opłaciłem w terminie tłumacząc się znowu błędem systemu. Prawdę mówiąc opadły mi ręce i zacząłem szybko przenosić wszystkie strony na inny hosting.

  Sprawa kwalifikuje się do sądu ponieważ mam udokumentowane przelewy oraz emaile, ale kwoty są tak małe, że szkoda dalszego stresu. Mogę jedynie opisać całą sytuację i może uchronić kilka osób przed oszustami. Ludzie z tak mało odpowiedzialnym podejściem do klienta nie powinni świadczyć żadnych usług.

  #29441
  Anonymous
  Guest

  Nie znam się na hostingu i domenach, ale gdybym szukał tego typu namiarów to na pewno sprawdziłbym takie oferty- https://domeny.pl/

  Na pewno bym nie szukał darmowych ofert, które ciężko później przedłużyć, a jeśli tak to nie wiadomo za jakie pieniądze.

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.