Gallant Capital Markets Program Partnerski

News Forums Programy partnerskie DODAJ finansowy program partnerski Gallant Capital Markets Program Partnerski

 • This topic is empty.
Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #28706
  GCMPoland
  Guest

  Gallant Capital Markets jesteśmy międzynarodowym brokerem, uznanym w świecie, a obecnie również w Polsce. Pozyskujemy coraz większe grono zadowolonych klientów i z tego powodu oferujemy korzystny program partnerski.

  Dla każdego partnera oferujemy bezkonkurencyjnie dobre warunki prowizyjne.

  Prowizje u nas to aż $8 na głównych parach (0.8 pipsa).W zależności od instrumentu na jakim będą handlować klienci, prowizja ta może być większa. Istnieje także możliwość negocjacji warunków.

  Współpraca z nami daje dostęp do rozbudowanej strefy klienta, gdzie na bieżąco można śledzić obroty swoich klientów oraz prowizję.

  Gallant Capital Markets jest firma powstałą w 2008 roku, posiada swoje biura w Nowym Jorku przy Wall Street. Regulacja jest zabezpieczona przez FSC na BVI – Wyspach Dziewiczych, które są prężnym ośrodkiem biznesowym bazującym na prawie brytyjskim – włączając w to regulacje rynków finansowych. Jurysdykcja ta zapewnia efektowne i przyjazne dla klientów prowadzenie biznesu – dbając o ich bezpieczeństwo, poprzez segregację kont, zabezpieczenie funduszu gwarancyjnego oraz o poufność, która jest priorytetem.

  Działamy na postawie modelu STP/DMA, a nasi klienci z Polski i z UE, mogą korzystać z tej samej oferty produktowej jak klienci z innych krajów – bez zbędnych ograniczeń – ta sama specyfika konta, te same spready, a także ta sama dźwignia. Dbałość o bezpieczeństwo klientów jest także potwierdzona, tym iż wypłaty obsługujemy w ciągu 2 dni roboczych (a 89% wypłat, nawet tego samego dnia roboczego)

  Dla naszych klientów oferujemy dźwignie 1:400 na rachunkach denominowanych w głównych walutach, jak też w PLN. Bonus do $2500, przy pierwszym depozycie. Oferujemy również wiele sposobów dokonywania wpłat: przelew bankowy, płatność karta kredytową, a także skrill, neteller, webmoney.

  Link do naszej strony:

  https://www.gcmfx.com/polish

  W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

  Agnieszka Czerwińska

  e-mail: agnieszka(at)pl.fxpass.com

  telefon: 512-913-614

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.