Elementy budowlane

News Forums Pozostałe tematy Dowolne tematy Elementy budowlane

 • This topic is empty.
Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • Author
  Posts
 • #28767
  robertcox
  Guest

  Ja z reguły w takich sprawach radzę się znajomych. Według mnie jest to najlepsze źródło porad i wiedzy 🙂

  #31770
  Anonymous
  Guest

  Hej,

  chciałbym rozpocząć pracę budowlane w domu i na swojej działce. Potrzebuję zakupić wiertarkę. Trafiłem na fajny artykuł http://budownictwoportal.pl/czym-kierowac-sie-przy-wyborze-wiertarki-praktyczne-porady/ odnośnie wyboru wiertarki. Chciałbym także poznać zdanie innych osób. Może są jacyś fachowcy budowlani na forum? Proszę o informację jakie wiertarki są najlepsze? Z góry dziękuję

  #31771
  Anonymous
  Guest

  Do budowy często przydają się materiały do zbrojenia. Zamiast typowych stalowych prętów zbrojeniowych można wykorzystać pręty kompozytowe http://nanofiber.pl/prety-kompozytowe-zebrowane/ . Są one bardziej wytrzymałe, odporne na korozję i substancje chemiczne. Nie przewodzą prądu dlatego mogą być stosowane w pobliżu pól elektrycznych.

  #31773
  Anonymous
  Guest

  Dzięki za namiary, co prawda mamy już wybudowane szambo, ale na naszej działce chcemy postawić niewielki budynek gospodarczy do którego wybudowania chcemy użyć płyty warstwowe, może specjaliści będą mogli coś w tej kwestii doradzić?

  #31772
  Anonymous
  Guest

  Nie wiem co dokładnie potrzebujecie do budowy. Moge Wam zostawić namiary na firmę oferująca akcesoria dekarskie https://www.dekarze.pl/zaginarki-gilotyny-dekarskie .Mają bardzo duży wybór sprzetu do naprawy i budowy dachów w niskich cenach. Służą doradztwem i pomoca w wyborze odpowiednich urzadzeń.

  #31774
  Anonymous
  Guest

  Ja się niestety niezbyt na tym znam… Dlatego też nie jestem w stanie pomóc…

  #31775
  Anonymous
  Guest

  Cześć,

  ostatnio chciałem zamontować okna dachowe. Nie wiedziałem na jaki rodzaj się zdecydować, po poradach fachowców wybrałem okna z Velux. Na górze mam kominek i pale papierosy dlatego też wybrałem okna oddymiające są super rozwiązaniem, szybko się otwierają i dostępne w konkurencyjnej cenie. Polecam wszystkim mającym problem z dymem w domu 🙂

  #31776
  Anonymous
  Guest

  Jako osoba szykująca się do budowy domu , często korzystam z porad. Teraz poradzę się was w sprawie oferty na szambo betonowe, bo na takie się zdecydowaliśmy.Na http://www.szamba-betonowe.top posiadają przyzwoite ceny i dobrą opinię. Można zamówić i dopasować szambo do swoich potrzeb. Produkują i montują a także dojadą do klienta na terenie całej Polski.

  #31777
  Anonymous
  Guest

  My akurat teraz jesteśmy na etapie dachu. I zaraz będzie kładziona dachówka ceramiczna co by jeszcze przed zimą zdążyć. I później już zostaje wnętrze.

  #31778
  Anonymous
  Guest

  najważniejszy jest sprzęt

  #31779
  Anonymous
  Guest

  Ja niestety przed zimą nie zdążyłam więc zostaje wiosna.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.