Drukarnia

News Forums Pozostałe tematy Dowolne tematy Drukarnia

 • This topic is empty.
Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • #28624
  morek99
  Guest

  Możecie mi polecić jakąś dobrą drukarnie na terenie Podkarpacia? Potrzebuje listwy cenowe samoprzylepne, a jedyna konkretna firma jaką znalazłem to http://www.bimax.pl/” class=”bbcode_url”>http://www.bimax.pl/. Korzystał ktoś z ich usług?

  #30971
  Anonymous
  Guest

  Zgadzam się z colina o wiele taniej i prościej wyjdzie ci skorzystanie z drukarni internetowej. Większość z nich ma bardzo zróżnicowaną ofertę i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Ja korzystam z usług http://www.viperprint.pl/produkt/NAKLciete001c ostatnio zamawiałem u nich naklejki, które naklejam na moich towarach. Jest to i forma promocji i znakowanie moich usług. Jestem z niej bardzo zadowolony.

  #30972
  Anonymous
  Guest

  Teraz w sieci można znaleźć praktycznie wszystko. Często w dużo bardziej atrakcyjnych cenach, ale należy pamiętać, że z reguły dochodzą jeszcze koszta przesyłki a wtedy warto porównać oferty te w necie do tych w Twojej okolicy.

  #30973
  Anonymous
  Guest

  Teraz sporo drukarni działa również w sieci, w zasadzie bez tego by się nie utrzymały na rynku 🙂 Jeśli szukacie sprawdzonej drukarni to zerknijcie na ofertę MatchPrint. Mają szeroki wybór usług, szybką realizację zamówień i co najważniejsze wysoką jakość druku.

  #30975
  Anonymous
  Guest

  Myślę, że nie ma co się zamykać na jakieś konkretne rejony. Jeżeli znajdziesz w internecie, a gwarantuje CI, że znajdziesz, to lepiej zamówić sobie wygodnie on-line z domu. Zobacz sobie ofertę drukarni web-to-print, szczególnie katalogi szyte https://web-to-print.pl/katalogi_szyte/ , które są w bardzo atrakcyjnych cenach, jak zresztą większość produktów. Porównaj sobie oferty z innymi drukarniami i na pewno coś fajnego wybierzesz.

  #30974
  Anonymous
  Guest

  colina wrote:


  A czemu z Podkarpacia? Dziś online zamawiasz z dowolnego końca Polskie i wychodzi taniej niż w małych lokalnych drukarniach. Zerknij sobie dla porównania na w internecie.

  Całkowicie się zgadzam. Szkoda, że wiele osób nie ma odpowiedniej świadomości.

  #30976
  Anonymous
  Guest

  ja mogę Tobie napisać z własnego doświadczenia, jaka drukarnia internetowa dla mnie jest najlepsza względem koszt jakość i szybkość wydrukowania, a uwierz, że wcześniej sporo drukarni mi drukowało, najbardziej pasuje mi firma http://drukpolska.pl uważam, że warto wypróbować i samodzielnie wybrać, jaka będzie Tobie najlepsza, wszystko zależy de facto na czym Tobie najbardziej zależy, mi np na jakości ponieważ uważam, że jak mnie widzą tak o mnie mówią, lecz to już moje prywatne spostrzeżenie 🙂

  #30977
  Anonymous
  Guest

  Prosty system zamawiania np. plakatów jest na https://wydrukujemy.to/druk-plakatow/ Jakość dobra, ceny przystępne – nie miałem problemów z zamówieniami.

  #30978
  Anonymous
  Guest

  Sądzę, że warto zoptymalizować koszty druku w firmie. Możecie zajrzeć na http://drukwfirmie.pl/4776-ile-mozna-zaoszczedzic-na-druku , gdzie znajdziecie porady dotyczące tego, jak i ile można zaoszczędzić na druku w firmie. Moim zdaniem blog naprawdę ciekawy.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.