Czy warto korzystać z kanałów social media

News Forums Pozostałe tematy Dowolne tematy Czy warto korzystać z kanałów social media

 • This topic is empty.
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #28915
  Bozzon
  Guest

  Wszystkich zainteresowanych odsyłam do strony http://blog-meblowy.pl/ Żyjemy w przedziwnych czasach – z jednej strony ludzie mają coraz to bardziej ułatwione życie, a z drugiej lekarze alarmują, że coraz więcej osób zapada w ciężką chorobę, jaką jest depresja. Oczywiście, żyje się nam łatwiej – rozwój nowych technologii maksymalnie uprzyjemnił nam życie. W sklepach możemy płacić kartą, jadąc pociągiem słuchać ulubionej muzyki, kontaktować się ze znajomymi z każdego praktycznie zakątka świata. To wszystko jest naprawdę bardzo przydatne i pomocne w naszym codziennym życiu. Młode osoby nie mogą zrozumieć, że kiedyś nie było telewizji, Internetu, a na kilkadziesiąt domostw był tylko jeden telefon.

  #32225
  Anonymous
  Guest

  Ja uważam, że warto. To zdecydowanie ułatwia nasze codzienne życie. Jakiś czas temu odkryłam aplikację, mianowicie https://sportbm.pl/ która stoworzona została z myślą o sporcie i kontakcie pomiędzy instruktor – podopieczny. W szybki i łatwy sposób można się komunikować, zamieszczać informacje na temat odwołanych zajęć czy także kontrolować własne finanse.

  #32226
  Anonymous
  Guest

  Social media mi sie kojarzą pierwsze co to z facebokiem. Mam konto ale bez zdjec i prawie go nie używam. Czasem jakiś znajomy albo ktoś z rodziny przyśle wiaodmość czy życzenia z jakiejś okazji to odpisuje. Czasem oglądam co tam na tablicy ciekawrgo ale przewaznie to nic ciekawego więc sporadycznie używam. Chociaż rozumiem że niektórzy to nawet zarabiają na faceboku i dla mnie to też jest ok. Nie neguje.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.