Czy ubezpieczenia samochodu faktycznie wzrosną w 2014 roku?

News Forums Produkty finansowe Ubezpieczenia, odszkodowania Czy ubezpieczenia samochodu faktycznie wzrosną w 2014 roku?

 • This topic is empty.
Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
 • Author
  Posts
 • #28494
  rozwojowa
  Guest

  Dzisiaj w radiu usłyszałam, że ubezpieczenia samochodu mogą wzrosnąć w połowie 2014 roku. Trochę mnie to zaniepokoiło. Ktoś coś wie na ten temat?

  #29840
  Anonymous
  Guest

  mam nadzieje ze na Polskim rynku jest dostateczna konkurencja między ubezpieczycielami, że gwałtownie nie wzrosną ceny ubezpieczeń

  #29839
  Anonymous
  Guest

  Co roku tak mówią.

  #29838
  Anonymous
  Guest

  Chciałem to napisać…

  ______________________

  http://osrodek-zamowien.pl/zamowienia_publiczne_-263.html

  #29847
  Anonymous
  Guest

  Faktycznie co roku tak mówią, ale w końcu „dotrzymali” słowa i ubezpieczenia wzrosły i ciężko znaleźć jest fajną ofertę ubezpieczeniową w dobrej cenie. Ja musiałam zrezygnować z oferty ubezpieczyciela, u któremu wykupowałam ubezpieczenie od kilku lat, bo było zwyczajnie za drogie. Myślałam, że już nie znajdę sensownej oferty, ale trafiłam na tą https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/samochod/ubezpieczenie-autocasco/ i na nia sie zdecydowalam i równiez moge ja Wam polecic jesli szukacie dobrej oferty ubezpieczenia autocasco.

  #29843
  Anonymous
  Guest

  To nie jesz żadna ruletka– ubezpieczenia samochodu pójdą ekstremalnie w górę. Taka już smutna prawda.

  #29842
  Anonymous
  Guest

  Juz poszły niestety

  #29846
  Anonymous
  Guest

  Ehhh szkoda gadać. Wszystko już zaczyna drożeć.

  #29844
  Anonymous
  Guest

  No i niestety wzrosty cen lpg dają się też we znaki. Co Wy o tym myślicie? Na http://dyskusyjneforum.pl/” class=”bbcode_url”>http://dyskusyjneforum.pl/ toczy się zagorzała dyskusja na ten temat.

  #29845
  Anonymous
  Guest

  To były tanie w 2014, teraz wzrosły dopiero w górę. Mi zwiększyli 10%

  #29841
  Anonymous
  Guest

  Wzrosły i to znacznie i myślę, że za jakiś czas znów ceny się podniosą. Na całe szczęście nadal można znaleźć ubezpieczenie w przystępnej cenie, ale trzeba sporo poszukać. Ja szukałem prawie 2 miesiące zanim zdecydowałem się na konkretną polisę ubezpieczeniową. Może Was dziwić ten długi czas szukania, ale chciałem mieć pewność, że wybiorę najlepsza i najtańszą z możliwych ofert. Wybrałem ofertę mtu24 i mam u nich ubezpieczenie już drugi rok, bo jestem zadowolony i to nie tylko z niskich cen jakie płace, ale również z jakości obsługi. Dla zainteresowanych podrzucam link do strony ze wskazówkami jak obliczyć wysokość składki OC http://www.mtu24.pl/oblicz-skladke-oc-samodzielnie-jak-to-zrobic/

  #29848
  Anonymous
  Guest

  Faktycznie co roku tak mówią…

  #29849
  Anonymous
  Guest

  Mi się tam wydaje, że co rusz one wzrastają. I już powoli wydaje mi się, że droższe być już nie mogą, W końcu wyjdzie na to, że nie będzie się opłacało mieć samochodu, bo ubezpieczenie będzie tak drogie. Ale zgadzam się z Bozzon gdzie mówi iż można znaleźć jeszcze jakieś ubezpieczenia w nawet rozsądnej cenie. Ja w tym roku wykupiłem ubezpieczenie w https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/samochod/ubezpieczenie-auto-assistance-plus” class=”bbcode_url”> https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/samochod/ubezpieczenie-auto-assistance-plus. Jednym z plusów jest to, że korzystając z tego ubezpieczenia nie traci się zniżek na OC i AC a przecież je to trzeba wykupywać. A zachęciło mnie do niego też to, że w razie w dowożą oni paliwo. I obejmują cię ochroną w Polsce i za granicą. A i pomagają także jeśli chodzi o taką zwykłą poradę prawną. Zresztą nie tylko ubezpieczenia idą w górę. Przecież paliwo także nie jest tanie. Oni chyba chcą sprawić aby posiadanie samochodu było czymś wyjątkowym i dla osób zamożnych. No ale rower się robi coraz modniejszy 😀 Albo chcą nas zmusić do jazdy komunikacją miejską.

  #29850
  Anonymous
  Guest

  Jak nie wiecie gdzie ubezpieczyć auto to tutaj https://najtaniejuagenta.pl/ sobie możecie sprawdzić ceny u ok 20 firm ubezpieczeniowych. Wystarczy raz wszystko pouzupełniać i wyliczy aż dla 20 firm. Wtedy ma się rozeznanie.

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.