Czy pierwsza pożyczka z TV jest naprawde darmowa?

News Forums Produkty finansowe Pozostałe tematy związane z finansami Czy pierwsza pożyczka z TV jest naprawde darmowa?

 • This topic is empty.
Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • Author
  Posts
 • #28712
  Michał_Wołomin
  Guest

  Nie bede podawał nazwy firm ale każdy kto ogląda TV wie o co chodzi, są reklamy gdzie pojawiają sie pożyczki które przy pierwszym razie są darmowe. Czy naprawde jak wezme np 2000 i oddam za miesiąc nie bede musiał nic wiecej doplacać czy jest jakiś haczyk?

  #31501
  Anonymous
  Guest

  mysle, że dowiesz się tego po przeczytaniu umowy pozyczki:)

  #31500
  Anonymous
  Guest

  Własnie darmowe pozyczki mają w sobie zazwyczaj najwięcej haczyków, ale nie zawsze, warto sie zapoznac, bo często nie jesteśmy wszystkiego świadomi.

  #31499
  Anonymous
  Guest

  Nie mam pojęcia, ale wątpię w takie cuda :p

  Jeśli chcesz to porównaj sobie pożyczki w rankingach, na pewno coś takiego wiarygodnego znajdziesz 🙂

  #31498
  Anonymous
  Guest

  Naprawdę 🙂

  #31497
  Anonymous
  Guest

  Sport tych reklam w TV jest, ale dwa razy się skusiłam i za każdym razem, żadna z tych firm pożyczkowych opłat mi nie naliczyła. Z tego co sprawdzałam to takich firm, które oferują pożyczę za darmo jest znacznie więcej, ale nie wiem czy wszystkie z nich naprawdę nie pobierają opłat przy pierwszej pożyczce. Wybierając pożyczkodawcę, radzę dokładnie zapoznać się z warunkami na jakich pierwsza pożyczka będzie udzielona.

  #31496
  Anonymous
  Guest

  Czasem szkoda pakować się w pożyczki i kredyty bankowe ,bo to może narobić w przyszłości niezłych szkód. Ja zarabiam sprzedając w lombardzie, bo to pewny zysk. Mają atrakcyjne pożyczki pod zastaw no i przechowywane przez nich przedmioty są w pełni bezpieczne.

  #31495
  Anonymous
  Guest

  Jeżeli brać już pożyczki to właśnie tylko tą jedną pierwszą, która nie ma odsetek i jest darmowa. Tzn oddajesz tyle ile pożyczasz w terminie 30 dni. Wiadomo, że jeśli spóźnisz się z zapłatą to zaczną pobierać odsetki.

  #31492
  Anonymous
  Guest

  No tak, w każdej firmie najlepiej będzie brać tylko pierwsza, aby oddawać tyle co pożyczyłeś. Aczkolwiek wkońcu skończą się te firmy pożyczkowe.

  #31493
  Anonymous
  Guest

  Tylko że jest masa firm pożyczkowych gdzie oddajesz tyle ile pożyczysz, więc za szybko to one się nie skończą, bo powstaną kolejne.

  #31494
  Anonymous
  Guest

  Moim zdaniem lepiej wziąć od LendOn bo pierwsza pożyczka do 2 tys. jest darmowa. Te z tv nie polecam. Akurat potrzebowałam takiej kwoty na spłatę czynszu i dzięki nim odbiłam się od dna finansowego. W Lendon są uczciwi także polecam. https://www.lendon.pl/

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.