Czy da się zarobić na promocjach bankowych?

News Forums Produkty finansowe Konta bankowe Czy da się zarobić na promocjach bankowych?

 • This topic contains 6 replies, has 0 voices, and was last updated by  Anonymous 2 years, 1 month ago.
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #28757

  dawidstas86

  Czy ktoś z forumowiczów próbuje zarabiać na promocjach bankowych, które są opisywane na różnego rodzaju blogach typu bankobranie czy livesmarter??

  #31698

  Anonymous

  To zależy, w ramach niektórych promocji możesz zarobić, w ramach innych nie tracić, już pisze o co chodzi. Załóżmy, że masz rachunek bankowy w banku X i płacisz za niego N zł miesięcznie, możesz znaleźć rachunki, za których uruchomienie, utrzymanie czy wypłaty z bankomatów nic nie zapłacisz ani złotówki. Więcej, w ramach niektórych promocji możesz możesz zyskać parę złotych, choć wiadomo, trzeba uważać. Naprawdę da się, potwierdzone wielokrotnie.

  #31699

  Anonymous

  A jeszcze jeden przykład to lokaty bankowe – jeżeli trzymasz środki na nieoprocentowanym ROR (tak postępuje duża część społeczeństwa), to z założenia tracisz (inflacja, opłaty za rachunek itd.). Lokując środki na oprocentowanym depozycie jesteś na plusie albo ograniczasz straty.

  Oczywiście są też promocje, choćby kartowe z voucherami 400 zł, telefonem, czy zwrotem części poniesionych wydatków, są promocyjne rachunki dla prowadzących DG czy zakładających konta osobiste.

  Zajrzyj na bankomaniacy.pl, poczytaj, jeśli masz pytania, to wyślij w komentarzu – na pewno ktoś odpowie.

  A czy da się zarabiać na promocjach bankowych? Da się, ale trzeba uważać, bo nieraz zamiast zarobku będziesz mieć stratę. Zajrzyj na bankomaniacy.pl – opisując promocję ostrzegamy też o czyhających pułapkach, jeżeli oczywiście promocja takowe posiada.

  #31700

  Anonymous

  Ciężko powiedzieć jednoznacznie bo to zależy od wielu czynników. Promocje bankowe to temat rzeka ale jest kilka fajnych możliwości. Tam na tym blogu jest to fajnie opisane także ciekawskich zachęcam do lektury 🙂

  #31696

  Anonymous

  Ja bym raczej uważał na te „popularne” formy zarabiania i oszczędzania pieniędzy. Już raz przejechałem się na polisolokatach (które też miały być naprawdę bardzo opłacalne i pewne) i wolę podziękować za takie eksperymenty. Polisolokaty miały być świetnym sposobem na finansowe zabezpieczenie się i pozwalały zaoszczędzić sporo pieniędzy, ale rzeczywistość okazała się nieco inna. Opłaty likwidacyjne okazały się być bardzo duże. Musiałem jakoś poradzić sobie we współpracy z http://oplatylikwidacyjne24.pl/polisolokaty/ i to tylko dzięki temu wyszedłem na prostą. Na dzień dzisiejszy nawet takie oszczędzanie na promocjach bankowych wydaje mi się podejrzane. I chyba lepiej być dość sceptycznie do tego nastawionym. 😉

  #31701

  Anonymous

  Można, ale trzeba to robić z głową. Przede wszystkim uważnie czytać warunki do spełnienia.

  #31697

  Anonymous

  Da się zarobić, jeśli konto z którego korzystasz i czerpiesz promocje jest darmowe. Nie opłaca się brać udziału w promocjach, w których dla przykładu masz dostać 10 zł, a musisz wydać 300. Dla mnie takie coś to naciąganie, bo to się najzwyczajniej w świecie nie opłaca. Ja zawsze więc patrzę, czy konto w którym oferują te bonusy jest za zero, bo wtedy rzeczywiście można coś uszczypnąć dla siebie. Sprawdź sobie promocje np. w Orange Finanse – bonusy są fajne i konto jest darmowe 🙂

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.