Comperia program partnerski

News Forums Programy partnerskie DODAJ finansowy program partnerski Comperia program partnerski

 • This topic is empty.
Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • Author
  Posts
 • #28397
  programypartnerskie
  Guest

  #28975
  Anonymous
  Guest

  Korzystam z programu partnerskiego Comperia i muszę przyznać, że jest to bardzo profesjonalne narzędzie do reklamy produktów finansowych.

  Na szczególną uwagę zasługują widgety czyli bloki reklamowe, które całkowicie możemy dostosować do szaty graficznej naszej strony. Bloki takie mogą wyświetlać na naszej witrynie między innymi aktualne informacje finansowe ze świata, porównania kredytów, lokat lub kont bankowych.

  Tego typu elementy bardzo wzbogacają stronę jednocześnie z własnego doświadczenia po przeanalizowaniu statystyk złożonych wniosków, mogę powiedzieć, że również cieszą się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników internetu.

  Comperia wychodzi naprzeciw użytkownikom którzy nie mają własnych stron i po rejestracji udostępnia gotowe serwisy z produktami finansowymi, które możemy od razu zacząć promować wśród znajomych lub internautów.

  Rejestracja jest szybka i prosta możemy wybrać opcję zapisu jako osoba fizyczna lub firma. Dla zainteresowanych podaję link do rejestracji w programie Comperia.

  #28976
  Anonymous
  Guest

  Dla zainteresowanych programem partnerskim podaję link do przykładowej strony z narzędziami, które udostępnia nam Comperia:

  Strona z narzędziami finansowymi

  Przed przystąpieniem do programu partnerskiego warto sprawdzić jakie możliwości dają nam porównywarki finansowe. Na podanej wyżej witrynie znajdą Państwo zestawienie większości narzędzi oferowanych przez Comperia. W praktyce możemy wybrać sobie jeden lub kilka bloków reklamowy (widgetów) dostosować i wstawić na naszą stronę. Ludzie odwiedzający naszą witrynę będą porównywać konta bankowe, karty kredytowe a w momencie kiedy złożą wniosek z naszej strony uzyskamy prowizję. W przypadku kont bankowych kilkadziesiąt złotych przy kredytach około kilkuset do kilku tysięcy złotych za jeden wniosek.

  #28977
  Anonymous
  Guest

  ostatnio takich stron powstało bardzo wiele,wszystkie maja porównywarki,opinie,więc w czym ta stronka jest lepsza od innych,co ją wyróżnia?

  #28983
  Anonymous
  Guest

  Jak sama nazwa wskazuje ComperiaLead płaci za lead a nie za sprzedaż. U konkurencji jak na przykład money2money płacą za sprzedaż. Czyli w comperii np za kredyt gotówkowy zapłacą 15 zł a w money 5 za złożenie wniosku + procent od sprzedaży czyli nawet do 1000zł za jeden kredyt. Dlatego polecam money2money.

  #28984
  Anonymous
  Guest

  Super, przyda się.

  #28981
  Anonymous
  Guest

  Jak sytuacja wygląda dla TM Efekt? Konwersje są na wyższym poziomie niż w Comperii?

  #28982
  Anonymous
  Guest

  W Comperii jest zdecydowanie większa liczba ofert, a co za tym idzie więcej możliwośći

  #28980
  Anonymous
  Guest

  TMefekt działa teraz razem z Money2Money; Jeśli nie możesz znaleźć dla siebie produktu w TMefekt sprawdź Money2Money.

  W ofercie ponad 1000 produktów takich jak konta osobiste, kredyty gotówkowe, karty kredytowe, szybkie pożyczki, lokaty, ubezpieczenia życiowe. Każdy sprzedany produkt oznacza atrakcyjną prowizję dla partnera.

  Kilka najważniejszych atutów:

  szybka rejestracja bez konieczności podpisywania dokumentów

  ponad 1000 produktów w asortymencie

  akcje specjalne z nagrodami dla wydawców

  premie specjalne: na start oraz premia Polecaj Money2Money

  standardowy przelew w 7 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionego rachunku lub faktury

  przelew w 3 dni dla Wiarygodnego Partnera

  zaufana marka: współpracuje z nami ponad 5000 wydawców

  wiarygodność i doświadczenie w obszarze produktów finansowych: wywodzimy się z Money.pl, należymy do Grupy Wirtualna Polska

  Kto może zostać partnerem Money2Money

  – każdy pełnoletni użytkownik internetu; w tym właściciele stron WWW, for i blogów internetowych oraz baz mailingowych

  – każdy, kto nie ma jeszcze swojej strony WWW, a chce rozpocząć zarabianie on-line otrzyma od nas pakiet gotowych narzędzi. Zadaniem Partnera będzie ich promowanie w mediach społecznościowych, katalogach, wyszukiwarkach.

  Rejestracja: http://www.money2money.com.pl

  #28979
  Anonymous
  Guest

  Profi Credit ma dobry program partnerski, prowizja jest spoko 60zł od spisanego wniosku, warunki dobre, wypłacać można w każdym momencie, to jest dobre bo nie trzeba czekać na osiągnięcie jakiegoś progu czy limitu

  #28978
  Anonymous
  Guest

  na programach partnerskich mozna zarobic w fajny sposob wykorzystujac strone internetową jezeli ktos ma swoja wlasną, ale to w przypadku PP Profi Credit, ja sobie ustawilem top baner tylko jeszcze na razie mam po prostu mały ruch na stronie ale to kwestia paru miesięcy i masz dochód pasywny z tego, tylko jeszcze dochodzi niewielki czas na obsluge klienta.

  #28985
  Anonymous
  Guest

  Jasne, jezeli masz duży ruch na stronie to można zrobic sobie z bloga fajny sposób na dodatkowy zarobek. Dlatego też programy partnerskie to bardzo fajny sposób na zarabianie w internecie. Ja osobiście preferuje MyLead, mają bardzo dużo narzędzi do reklam i prawie 400 programów do wyboru. Sam pomysł na taki rodzaj dodatkowego dochodu bardzo popieram.

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.