Ciekawy system reklamy internetowej AdFreestyle

News Forums Programy partnerskie Dyskusja programy partnerskie, metody zarabiania w domu przez internet Ciekawy system reklamy internetowej AdFreestyle

 • This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #28440
  alexo
  Guest

  AdFreeStyle.pl to nowoczesna sieć reklamy internetowej, pośrednicząca w sprzedaży powierzchni reklamowej na stronach, blogach i forach internetowych. Jest to system reklamowy który oferuje ogromne możliwości. Wiele formatów i jednostek reklamowych sprawi iż nasza strona zacznie zarabiać realne pieniądze. Pierwsze moje wrażenie jest bardzo dobre. Dobrze i profesjonalnie wykonana strona a panel użytkownika bardzo ładny i przejrzysty. Strona dla użytkownika jest bardzo intuicyjna i łatwo się we wszystkim połapać.

  Zarabiamy za każde kliknięcie w banner na naszej stronie. Minimalna stawka wynosi 7,5gr. Możemy także korzystać z systemu Flat Fee samemu ustalając cenę za 24 godziny emisji reklamy na naszej stronie.

  W systemie możemy tworzyć różnorodne kanały reklam tak jak w Google AdSense co jest dużym ułatwieniem dla wydawcy. Dodatkowo też posiada także statystyki reklam które poinformują nas o takich elementach jak liczba wyświetleń kanału, ilość kliknięć w link, ilość kliknięć w reklamę i zysk w złotych.

  Do jednego konta możesz dodawać dowolną ilość własnych witryn. Jeżeli w dowolnym momencie jedna z Twoich witryn nie spełnia wymogów regulaminu, konsekwencje wyciągane są wobec tylko tej jednej strony. To oznacza, że Twoje konto pozostaje nadal a na pozostałych stronach możesz dalej wyświetlać reklamy.

  Ogólnie AdFreestyle jest systemem którym warto się zainteresować bo poprzez wiele niestandardowych jednostek reklamowych uda nam się zarobić. Wiele użytkowników przyzwyczaiło się do standardowych jednostek reklamowych AdSense czy innych systemów takich jak AdTaily i czasami zwyczajnie je omija nie klikając w nie. Dzięki temu systemowi dodamy nowe jednostki które pomogą nam zdobyć realne kliknięcia aczkolwiek to wszystko zależy od naszego pomysłu na optymalizacje serwisu pod reklamy.

  Adfreestyle.pl zarejestruj się już teraz i zacznij zarabiać

  #29442
  Anonymous
  Guest

  z samym reklam na stronie nie da się wyżyć, należy oferować inne usługi lub produkty. Rynek e-reklamy jest tak rozwodniony i mało dochodowy, że jak ktoś myśli o życiu z reklamy to może się rozczarować.

  #29443
  Anonymous
  Guest

  Faktycznie konkurencja jest dość duża jeśli chodzi o wymianę reklam. Zobaczymy jak AdFreestyle poradzi sobie na rynku. Niewątpliwie graficznie ich strona wygląda bardzo dobrze 🙂

  #29444
  Anonymous
  Guest

  Nie sądzę aby było miejsce na nowe takie podmioty.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.