biuro

 • This topic is empty.
Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • Author
  Posts
 • #28663
  Krystex
  Guest

  A po co łączyć biuro z mieszkaniem? Moim zdaniem lepiej jest oddzielać pracę od życia prywatnego. Przez kilka lat pracowałem zdalnie i nie wspominam tego czasu zbyt dobrze, bo niestety miałem bardzo mało czasu wolnego, bo bardzo dużo pracowałem. Prowadzę firmę i właśnie jestem na etapie szukania nowego lokalu, ale nawet nie biorę pod uwagę biura niedaleko swojego mieszkania, a co dopiero w mieszkaniu. Jak na razie przeglądam oferty lokali z tej wyszukiwarki http://www.officemap.pl/search/list/?city=lodz i w przyszłym tygodniu zamierzam kilka obejrzec.

  #31235
  Anonymous
  Guest

  Jak to jest z tym wynajmem. Mam 3 osobową firmę i pracujemy w moim mieszkaniu w jednym pokoju. Od dłuższego czasu jednak myślę bardzo poważnie nad wynajmem jakiegoś lokalu albo biura. Widziałem bardzo ciekawe ogłoszenia na stronie http://www.officemap.pl/search/list/?city=krakow a nawet wybrałem już biuro jakie mi odpowiada. Zastanawiam się jednak czy to dobra decyzja bo bardzo ucierpi na tym budżet firmy. Chciałbym aby nasza firma wyglądała profesionalnie i miała własne biuro ale z drugiej strony nie chce się rzucać na głęboką wodę. Jakieś rady?

  #31236
  Anonymous
  Guest

  Jeżeli prowadzicie własną działalność to zastanawiacie się nad wyborem księgowości. W kwestii księgowości zdecydowałem się skorzystać z pomocy firmy https://www.tmf-group.com/pl-pl/ Jeżeli chcecie tak jak ja mieć pewność, że dane waszej firmy są w dobrych rękach to zachęcam do skorzystania z ich usług. Firma wspiera klientów w poruszaniu się w złożonym środowisku handlu międzynarodowego poprzez pomoc w zachowaniu zgodności z różnymi przepisami, standardami oraz wymogami obowiązującymi za granicą.

  #31237
  Anonymous
  Guest

  wiesz jedyne co praktycznie powinieneś mieć w głowie to by znaleźć dobre biuro rachunkowe lublin bo to podstawa dla firmy, jeśli chce mięc poprawnie rozliczone papiery i spokojną głowę.

  #31238
  Anonymous
  Guest

  Ja sobie załatwiłem we Wrocławiu biuro wirtualne od http://ideaplace.pl/pl/. Polecam sprawdzić takowe oferty w Warszawie. Na pewno jest ich tam dość sporo – oczywiście wszystko zależy od tego, jaki biznes prowadzimy 🙂

  #31239
  Anonymous
  Guest

  To jak już ktoś wspomniał o księgowości to ja tylko podpowiem, że taką księgowość można też spokojnie prowadzić na własną rękę 🙂 Wystarczy skorzystać z oferty serwisu https://wfirma.pl/. Można na nim wystawiać i rozliczać faktury, dodatkowo klienci mają stały dostęp do specjalistów, którzy chętnie pomagają gdy pojawią się jakieś trudności. No i jest darmowy okres testowy 🙂

  #31240
  Anonymous
  Guest

  Zgadzam się można prowadzić księgowość samodzielnie. Podstawa własne wykształcenie aw tym kierunku i dobre programy komputerowe. A i dobrej klasy komputer. Warto korzystać z takiej oferty http://leasinglaptopa.pl/ProductDetails?filters=3736281DF26DC142BE0F2075DF902876F61FEA9D Spłacać spokojnie raty i na końcu dokonać wykupu. leasing to naprawdę dobra oferta a i oszczędności znaczne.

  #31241
  Anonymous
  Guest

  Jeśli chodzi o księgowość to ja uważam, że dużo bezpieczniej jest korzystać z oferty tych biur stacjonarnych. W Gliwicach lub Sosnowcu mogę Ci polecić biuro doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. To firma rodzinna prowadzona przez ojca i córkę. Nie tylko kompleksowo prowadzą księgowość ale mają też specjalistę od spraw pracowników więc można im też zlecić prowadzenie systemu kadrowo-płacowego.

  #31242
  Anonymous
  Guest

  Co do lokalizacji biura, to najlepsze byłoby biuro w centrum miasta, ale koszty wynajmu są dość wysokie, także przy ograniczonych środkach warto wynająć biuro na obrzeżach miasta. Wcześniej lepiej się do tego przygotować.

  #31243
  Anonymous
  Guest

  Praktyczniej wynająć biuro, niż je kupić, koszty będą też niższe, a przynajmniej na początku. Przed wynajmem warto zajrzeć do Akademii Najemców https://akademianajemcy.pl – organizowane są tam szkolenia, na których można dowiedzieć się jak najkorzystniej wynająć biuro.

  #31244
  Anonymous
  Guest

  A potraficie zmotywować się do pracy w domu? Wiele osób ma z tym jednak problem.

  #31245
  Anonymous
  Guest

  Nie mam problemu z motywacją, raczej zdarza mi się siedzieć za długo 🙂

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.