BIK – czy mogę sprawdzić swoją historę kredytową?

News Forums Produkty finansowe Kredyty, pożyczki, leasing BIK – czy mogę sprawdzić swoją historę kredytową?

 • This topic is empty.
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #28422
  makler bgk
  Guest

  Mam pytanie do zorientowanych, czy mogę sam sprawdzić swoją historię kredytową, bo zastanawiam się co tam mam „w papierach” na temat mojej wypłacalności?

  #29275
  Anonymous
  Guest

  Cóż w sprawie BIK-u zbyt dużo Ci nie pomogę, ale dam pewną radę innym. Zanim weźmie się jakikolwiek kredyt hipoteczny, trzeba go wcześniej dobrze przeliczyć. Później może się okazać, że jest bardzo drogi i zaczynają pojawiać się problemy ze spłatami i jest jeszcze gorzej. Z tego powodu, naprawdę opłaca się skorzystać z kalkulatora kredytowego. Kalkulatory kredytowe są dobrze opisane na stronie http://kalkulator-kredytowy.info.pl/. Mam nadzieję, że ta informacja komuś się przyda i ustrzeże przed kłopotami finansowymi.

  #29278
  Anonymous
  Guest

  Obecnie większość pożyczkodawców sprawdza bik. Robią to zarówno banki jak i firmy pożyczkowe. Niestety brak weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej to mit. Żaden pożyczkodawca nie chce przecież stracić pieniędzy. Więc weryfikuje biorąc pożyczki osobę. Niezależnie od tego czy jest ona klientem indywidualnym, czy też prowadzi firme jedno lub wieloosobową. Cel jest słuszny i popieram weryfikację pożyczkobiorców.

  #29277
  Anonymous
  Guest

  też jestem ciekaw jak to działa

  #29276
  Anonymous
  Guest

  Za darmo możesz tylko raz a dokładniej za 1 zł ( opłata weryfikacyjna ) zakładając konto demo a potem już trzeba płacić za takie podstawowe sprawdzenie kilka zl więcej info na http://geldmarket.pl/pozyczki-pozabankowe-i-chwilowki-a-bik/” class=”bbcode_url”>http://geldmarket.pl/pozyczki-pozabankowe-i-chwilowki-a-bik/

  #29279
  Anonymous
  Guest

  Każdy może sprawdzić swoją historię kredytową. Podrzucam CI artykuł https://www.finai.pl/blog/bik/jak-sprawdzic-czy-jestem-w-bik/ jak można to szybko i bezpiecznie zrobić. Na blogu FinAi znajdziesz też sporo innych przydatnych informacji o BIK i o kredytach. Wszystkie artykuły pisane są prostym i przystępnym językiem.

  #29280
  Anonymous
  Guest

  Za darmo można to gdzieś zrobić? Czy raczej płatne wszędzie?

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.