BHP w pracy – szkolenie

News Forums Produkty finansowe Pozostałe tematy związane z finansami BHP w pracy – szkolenie

 • This topic contains 6 replies, has 0 voices, and was last updated by  Anonymous 1 year, 4 months ago.
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #28514

  grzesiek

  W pracy zostałem poproszony o zorganizowanie kursu BHP dla pracowników z administracji i biura i zastanawiam się: co wyjdzie taniej? Zakupienie kursu on-line takiego jak tutaj https://e-specjalistabhp.pl/szkolenia-bhp/” class=”bbcode_url”>https://e-specjalistabhp.pl/szkolenia-bhp/ czy może sprowadzenie kogoś, aby takie szkolenie poprowadził? Za każda odpowiedź będę wdzięczny 🙂

  #30040

  Anonymous

  Nie bardzo rozumiem tak szczerze

  #30039

  Anonymous

  Myślę że taniej będzie kupić kurs online ale jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie naprawdę i na jakości szkolenia to raczej nic nie zastąpi prawdziwego BHP-owca.

  #30041

  Anonymous

  U nas w firmie wysyłają na szkolenia poza miasto Wrocław do centrum szkoleniowo konferencyjne Łódź, co roku odbywają się takie szkolenia.

  #30042

  Anonymous

  Najlepiej to po prostu każdemu zrobic BHP dla jego stanowiska. Jak zamówisz BHP-owca a on pierwszy raz w życiu będzie w siedzibie firmy. To bezpieczeństwo nie wzrośnie, no bo to będzie teoria, która wpada jednym uchem, a wypada drugim. A ludzi trzeba przeszkolić zgodnie z zasadami i warunkami w danej firmie. Gdzie są wyjścia ewakuacyjne, gdzie są punkty zbiórek. Gdzie jest apteczka? Kto jest wyszkolony by jej używać? Co robić gdy jest awaria prądu? ALbo pożar? Przetestować to. I narzędzia pracy jak rękawice ochronne, jakie obuwie robocze i kiedy.

  #30043

  Anonymous

  W każdej większej firmie, zwłaszcza produkcyjne i przemysłowej powinien być ktoś po szkoleniu z bhp i ppoż – nie tylko ze względu na bezpieczeństwo, ale i przepisy. Wiele firm organizuje takie szkolenia, m.in. SEKA, a koszty nie są jakoś specjalnie wysokie, także warto.

  #30044

  Anonymous

  W każdej firmie szkolenie bhp jest obowiązkowe, warto także połączyć je z kursem pierwszej pomocy i szkoleniem przeciw pożarowym. U nas szkolenie przeprowadziła https://www.bhp-center.com.pl/szkolenia-bhp/ . Szkolenie przeprowadziła firma z doświadczeniem i wykwalifikowanym zespołem specjalistów.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.