Bezpieczne oszczędzanie

News Forums Produkty finansowe Giełda, forex, inwestowanie Bezpieczne oszczędzanie

 • This topic is empty.
Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • Author
  Posts
 • #28579
  minv
  Guest

  Obligacje korporacyjne gwarantowana stopa zwrotu 8 % w skali roku.

  Minimalna kwota inwestycji 5000zł

  Informacje SMS o treści obligacja na numer 730-331-300 oddzwonię.

  #30660
  Anonymous
  Guest

  Wszystkim zainteresowanym oszczędzaniem polecam przeczytać blog ze strony http://oszczednosciowo.blog.pl/2016/09/28/przygotowanie-szerokiej-oferty/ dowiedziałem się z niego, że na rynku nie brakuje odważnych graczy, którzy chętnie sięgają chociażby po instrumenty pochodne, takie jak kontrakty krótkoterminowe, których zachowanie z punktu widzenia analityka rynkowego zatrudnionego przez najlepszy fundusz inwestycyjny, jest po prostu niemożliwe do przewidzenia.

  #30662
  Anonymous
  Guest

  Ostatnio sama sporo interesowałam się ofertami dotyczącymi ubezpieczeń . Dużo dobrego słyszałam o ofertach i specjalistach z Vienna Life. Zaimują sie oni nie tylko ubezpieczeniachmi ale pomagają również inwestować i oszczędzać.

  #30661
  Anonymous
  Guest

  Bezpieczne oszczędzanie polega na tym, żeby nie ufać nieznajomym w internecie 😉 Ja ma swoje konto oszczędnościowe, na które regularnie przelewam spore kwoty. To jest najlepszy sposób na oszczędzanie.

  #30663
  Anonymous
  Guest

  Jeśli ktoś nie ma wolnej gotówki? Można zacząć od ograniczenia bieżących wydatków. Korzystając z http://connectionsky.com/szukajokazji/ mam pewność, że nie przepadnie mi żadna promocja. Większość obniżek sięga od 15% do nawet 50% więc to spora oszczędność.

  #30664
  Anonymous
  Guest

  Albo konto oszczędnościowe albo analiza budżetu domowego i rezygnacja z jakich wydatków albo inwestycje w sprawdzone, zaufane instrumenty finansowe (obligacje, produkty strukturyzowane). Nie znam bezpieczniejszych sposobów na oszczędzanie, a sam stosuję tylko to pierwsze, jak muszę odłożyć np. na nowego laptopa czy meble.

  #30665
  Anonymous
  Guest

  Tu nie tylko zaczniesz odkładać dowolne środki ale zaczniesz bezpiecznie zarabiać. Zarabiaj w jednym z lepszych biznesów Polskich. Tu łatwo zbudujesz stałe źródło dochodu. Biuro główne w Łodzi. Zarabianie od zaraz, czynne oraz pasywne. Zarabianie też na procencie składanym. W najbliższym czasie własny 'Dom Maklerski’ Własna hala z 'koparkami’ kryptowalut. Inwestycje w nieruchomości. Matryce z dochodem pasywnym. Leasing samochodów Infiniti na super warunkach. I chyba najistotniejsze – możliwość nabycia udziałów dających status rentierski. Ale to tylko początek. Poznaj firmę i zarabiaj bezpiecznie. http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Expasset%2C-biznes%2C-nauka.htm [ skype janubers1 ]

  #30666
  Anonymous
  Guest

  Ja lubię korzystać z różnego rodzaju promocji bankowych. To się dość często nieźle opłaca 🙂 Fajne promocje bankowe są podane choćby tutaj http://polakoszczedza.pl/promocje-bankowe/ 🙂

  #30667
  Anonymous
  Guest

  Tu jeszcze bardziej dochodowa promocja. Zarób duże pieniądze z akcjami firmy Sky Wey. Dla Tych wszystkich co chcą solidnie zarobić, na dom, samochód itp.

  Każdy udział po wejściu na giełdę będzie miał cenę wyjściową 1$ !

  Inwesycja minimalna już od 25 $, więc naprawdę dla każdego.

  Przykład:

  Kupując najniższy pakiet czyli (10 rat x25$) otrzymujesz 18 750 udziałów.

  Łatwo policzyć ile będą warte po wejściu na giełdę – 18 750 $ tj.prawie 70.000 zł przy inwestycji łącznej za 925 zł i to jeszcze w ratach.

  Kupując pakiet za 100 $ miesięcznie w ratach otrzymujesz 95 000 udziałów czyli

  95 000 $ a to już ok.350 000 zł

  A najlepsze w tym to że akcje możesz mieć nawet za darmo. Dla osób, które nie wierzyły lub nadal nie wierzą w ten projekt, informujemy, że firma podpisała kontrakty z wieloma krajami na setki mln $ a zainteresowane są już kolejne kraje np. Zjednoczone Emiraty Arabskie i wiele innych.

  Sprawdź, policz i zdecyduj.

  Rejestracja darmowa [ pomoc – skype janubers1 ]

  Linki do rejestracji:

  https://sw.skyway-capital.com/?partner_id=119728

  #30668
  Anonymous
  Guest

  Oszczędzanie należy zacząć od własnego domu i budżetu . Ja zaczęłam od szukania oszczędności we własnym domu i prawie 4- krotnie zmniejszyłam rachunek za telefon. Przeniosłam nr do nowej sieci Otvarta na naszym rynku i teraz za nielimitowane rozmowy i sms oraz 6 Gb płacę niecałe 18 zł .

  #30669
  Anonymous
  Guest

  Evelajna ja tak jak ty dzięki przeniesieniu numerów do Otvarta sporo zaoszczędziłam . Dla córki wybrałam ten sam pakiet co ty a dla siebie O Najlepsza za jedyne 13,99 zł z nielimitowanymi rozmowami , na sms mi nie zależało bo nie lubię ich pisać.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.