Bankier program partnerski

News Forums Programy partnerskie DODAJ finansowy program partnerski Bankier program partnerski

 • This topic is empty.
Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • #28395
  programypartnerskie
  Guest

  Profesjonalny finansowy program partnerski bardzo dobry zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z ebiznesem jaki i użytkowników doświadczonych w internetowym marketingu. Na uwagę zasługuje bardzo duża ilość produktów bankowych z czołowych instytucji finansowych działających w Polsce.

  #28959
  Anonymous
  Guest

  Warto wspomnieć, że Bankier nie zostaje w tyle i udostępnia nowe widgety w formie porównywarki kredytów mieszkaniowych, gotówkowych oraz ostatnio kont osobistych. Tego typu porównania umieszczone na naszej stronie znacznie podnoszą jej atrakcyjność ze względu na możliwość szybkiego porównania, zestawienia produktów finansowych.

  #28960
  Anonymous
  Guest

  W programie partnerskim Bankiera pojawiły się nowe ciekawe narzędzia w postaci generatora linków partnerskich. Teraz możemy tworzyć własne linki do wybranych produktów finansowych i umieszczać je w tekście naszej strony. Każdy link, który dodatkowo uzbroimy w indywidualną etykietę, umożliwiać będzie nam śledzenie statystyk kliknięć.

  W ramach uzupełnienia informacji na temat programu partnerskiego Bankiera musimy wspomnieć o gotowych stronach z produktami bankowymi, które udostępnia nam Bankier od razu po zapisaniu się do programu. Strony te możemy prawie dowolnie modyfikować zmieniając kolor, wielkość czcionek oraz wszelkie opisy. Dzięki temu osoby, które nie mają doświadczenia w tworzeniu stron szybko zbudują własne profesjonalne centrum finansowe.

  Poniżej udostępniamy link do przykładowego centrum finansowego, którego utworzenie nie wymaga wiedzy informatycznej:

  Przykładowe centrum finansowe

  Posiadając tego typu centrum finansowe na początek możemy przesłać jego adres do znajomych, rodziny. Jeśli wybiorą za jego pośrednictwem jeden z produktów finansowych otrzymamy prowizję.

  #28961
  Anonymous
  Guest

  a jaka jest skuteczność takich programów? ja np. nie wziąłbym pożyczki, kredytu ze strony abc.yoyo.pl gdzie jest link partnerski, a dosyć często takie strony widzę. Trochę mało poważnie to wygląda.

  #28962
  Anonymous
  Guest

  prowizja jest zależna od wysokości wziętej pożyczki?

  #28965
  Anonymous
  Guest

  Ogólnie w programach partnerskich spadła ostatnio konwersja wniosków i bankiera także to dotknęło.

  Choć jest to nadal jeden z kilkunastu PP, które mogę polecić.

  #28963
  Anonymous
  Guest

  Różne sa programy partnerskie, gorsze i lepsze, dobrze to wychodzi w Profi Credit bo wypłacają 60zł za każdy wniosek o pożyczkę spisany z klientem wiec mozna sobie duzo kasy nakrecic poza normalna pracą.

  #28964
  Anonymous
  Guest

  ta profi credit ma rzeczywiscie jeden z lepszych programów partnerskich, wypłata jest w kazdej chwili nie ma limitów ani zadnych progów wypłaty tak jak w innych firmach, mozesz sobie wyplacic w kazdej chwili i wszystko masz online do zliczania Twojej pracy

  #28966
  Anonymous
  Guest

  Próbowałem uczestnictwa w kilku sieciach afiliacyjnych i bankier jest zdecydowanie najlepszy dla mnie.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.