Amber gold opinie na forum

News Forums Produkty finansowe Giełda, forex, inwestowanie Amber gold opinie na forum

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • Author
  Posts
 • #28410

  Finansowiec

  Amber Gold przestało wypłacać w terminie należności z lokat a do prokuratury wpłynęły pierwsze zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa. Zastanawiający jest fakt, że firma zdobyła zaufanie klientów pomimo tego, że obiecywała bardzo wysokie zyski z rocznych lokat w złoto, które były kwestionowane przez specjalistów z branży. Właściciel firmy również nie wzbudza zaufania po wyroku za wyłudzenie pieniędzy poprzez inną firmę…

  Pozostaje nam nadzieja, że sprawa zakończy się pozytywnie dla klientów a Amber Gold odzyska ich zaufanie.

  #29102

  Anonymous

  Z tego co się orientuję Amber Gold był na liście ostrzeżeń KNF od 2009r a mimo to swobodnie funkcjonował, ludzie ufnie wpłacali pieniądze. Nauczka na przyszłość obietnice wysokiego zarobku nie mogą przesłaniać nam zdrowego rozsądku. Z drugiej strony państwo powinno bardziej przyglądać się instytucjom tego typu. Przecież zwykły obywatel nie zawsze ma czas oraz wiedzę, żeby dokładnie sprawdzić wiarygodność firm, które na pierwszy rzut oka wyglądają profesjonalnie inwestując w reklamy w głównych stacjach telewizyjnych i gazetach.

  #29103

  Anonymous

  Chciwość zgubiła klientów. Teraz to nawet nie wiadomo czy w ogóle coś odzyskają.

  Ludzie to jednak niczego się nie nauczyli.

  Budowa domu

  #29104

  Anonymous

  Ludzie są pazerni na zysk. Liczą na coś łatwego. Dodatkowo większość z nich nie ma bladego pojęcia o inwestowaniu, dlatego dzieją się takie, a nie inne rzeczy.

  #29105

  Anonymous

  ludzie są naiwni i nie chce im się pracować,dlatego szukaja łatwego zarobku,szybkiego i nawet nie zwracaja uwagi na ryzyko.

  #29106

  Anonymous

  podejrzewam,że szybko nie da się odzyskać pieniędzy od nich,to dosyc skomplikowana piramida,nim ją rozwikłają minie trochę czasu.

  #29107

  Anonymous

  Jak tam sprawy z uzysykaniem wypłat z Amber Gold? Wie ktoś?

  #29108

  Anonymous

  Nikomu nie udało się odzyskać wkładów i prawdopodobnie już się nie uda.

  _________________

  http://blueoak.pl/

  #29109

  Anonymous

  serio nikomu?

  ZUS i skarbiec państwo łyknęło wszystko ze spadku?

  #29111

  Anonymous

  Każda kara dla Plichty oprócz śmierci lub dożywocia to nagroda dla Plichty. Niestety prawo u nas w Polsce działa fatalnie.

  #29110

  Anonymous

  Amber Gold w Polsce jest robiony nawet przez państwo,bo jak inaczej można wytłumaczyć kradzież pieniędzy z OFE ? Cały ten ZUS to też jakie jedno wielkie Amber Golf.

Viewing 11 posts - 1 through 11 (of 11 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.