Alkoholizm

News Forums Pozostałe tematy Dowolne tematy Alkoholizm

 • This topic is empty.
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • #28764
  ulryk194
  Guest

  Jak waszym zdaniem poradzić sobie z alkoholizmem w rodzinie? Jak skłonić alkoholika do leczenia?

  #31750
  Anonymous
  Guest

  Siłą raczej nie zmusisz alkoholika do leczenia – sam musi chcieć się wyleczyć. Możesz jednak uświadomić mu, że ma poważny problem i jak nałóg wpływa na jego życie – może podejmie się leczenia. O pomoc w leczeniu możesz poprosić jakiegoś specjalistę od uzależnień – zerknij na http://uzaleznienie.info/oferta1 powinien pomóc, od lat zajmuje się leczeniem alkoholizmu, potrafi ułożyć odpowiednią terapię.

  #31749
  Anonymous
  Guest

  Nie wiem. Wiem tylko tyle, że alkoholizm to straszna choroba.

  #31748
  Anonymous
  Guest

  Powiem szczerze że jeżeli człowiek sam się nie zdecyduje to nikt mu nie pomoże. Alkoholizm dla mnie to straszne uzależnienie i uważam że jest to dla słabych ludzi. Każdy się napije oczywiście ja też święta nie jestem ale chyba każdy ma swoje granice i widzi że „ok już za dużo alkoholu w tym tygodniu/miesiącu i trzeba ograniczyć.

  #31751
  Anonymous
  Guest

  Z alkoholizmu nie łatwo wyjść samodzielnie, często potrzebna jest pomoc specjalisty, a i tak efekty nie są pewne – wiele zależy bowiem od motywacji alkoholika. Co do leczenia, to jest kilka sprzędzonych metod, w tym farmakoterapia, ale myślę, że nie warto faszerować się lekami i lepiej zacząć od zwykłej terapii u specjalisty od uzależnień – gdybyście szukali takiego w Poznaniu, to zajrzyjcie na http://grazynababiarczyk.pl ma w tym sporą wprawę.

  #31752
  Anonymous
  Guest

  mysle ze warto odwiezyc temat bo to niekiedy takie tabu – pewnie znamy wielu alkoholików , moze ktos z naszych znajomych lub dalszej rodziny – to powszechna choroba. W razie czego warto wybrac sie do odpowiedniej kliniki takiej jak Medox w Nowym Modlinie – oni pomogą skutecznie rozwiązac takie problemy.

  #31753
  Anonymous
  Guest

  Jak sam nie będzie chciał to nawet jak siła Go wyślecie to jak wróci z leczenia dalej będzie pił..

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.