50 zł za osobęm na dowód, dowód wypłaty :)

News Forums Programy partnerskie DODAJ finansowy program partnerski 50 zł za osobęm na dowód, dowód wypłaty :)

 • This topic is empty.
Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • #28456
  robertos1987
  Guest

  Witajcie,

  Zerknijcie na program partnerski, na którym ja zarabiam, według mnie to najbardziej dochodowy i prosty program w jakim brałem i biorę nadal udział.

  Firma, której usługi będziemy polecać to firma Tax-Pol. Firma zajmuje się zwrotami podatków z zagranicy dla ludzi tam pracujących bądź już nie pracujących, albo zamierzających wyjechać do pracy za granicę a chcących odzyskać nadpłacony podatek za granicą i tą właśnie usługę będziemy polecać.

  Program ten, jest bardzo dobry z powodu zasięgu klientów, którym możemy polecać usługę firmy Tax-Pol. Emigracja naszych rodaków jest bardzo duża, jest bardzo znanym zjawiskiem więc klientela jest dla nas bardzo szeroka a która, praktycznie się nie kończy, mało tego, wciąż rośnie w szybkim tempie. Dlatego tutaj upatrujemy naszego sukcesu w tym programie partnerskim.

  Po krótce, program polega na polecaniu firmy oraz ich usług, a osoba która przyjdzie z naszego polecenia otrzyma rabat 10% na usługę tej firmy a my jeśli ta osoba skorzysta z usługi firmy Tax-Pol i zostanie rozliczona dostaniemy 50 złotych!

  Tutaj link z potrzebnymi informacjami http://www.zarabiaj.tax-pol.pl/

  W razie jakichkolwiek pytań pytajcie śmiało.

  #29526
  Anonymous
  Guest

  Dowód wypłaty [IMG=http://img109.imageshack.us/img109/5513/mfnv.jpg][/IMG]

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.