20 tysięcy kredytu całkowicie online?

News Forums Produkty finansowe Kredyty, pożyczki, leasing 20 tysięcy kredytu całkowicie online?

 • This topic contains 8 replies, has 0 voices, and was last updated by  Anonymous 2 years ago.
Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • Author
  Posts
 • #28807

  czopik

  Czy coś takiego jest realne do uzyskania?

  I drugie pytanie – czy prawdą jest, że banki przy pożyczkach online dają lepsze warunki, niż dając środki stacjonarnie?

  #31973

  Anonymous

  Bez większych problemów dostaniecie taką kwotę. Inbank daje do 50 tysięcy całkowicie online. Ale z jakiego powodu nie chcesz składać wnioseku w banku? Tzn. w tym momencie najtaniej taki kredyt wyjdzie zdecydowanie właśnie w Inbank. Od tygodni mają najniższe RRSO i wysokie kwoty. W innych bankach kredyt przyznany stacjonarnie będzie miał wyższe całkowite koszty, niż ten przyznany w normalnej placówce.

  #31974

  Anonymous

  Czy ja dobrze rozumiem? Bez względu na to, czy wniosek pójdzie online, czy jednak w placówce, najtaniej kredyt da teraz Inbank tak? Jeśli pójdę do pośrednika finansowego to usłyszę to samo, tak? Będą mieli najniższe RRSO? Bo chyba trochę pomieszałeś swoją wypowiedź. Ale spoko – porównam sobie RRSO w kilku bankach samodzielnie.

  #31970

  Anonymous

  Jeśli chcesz, to możesz jeszcze iść do agenta, ale raczej wszędzie usłyszysz to samo. Od kiedy oni pojawili się na rynku, a to było chyba w marcu, cały czas dają najniższe RRSO i podejrzewam, że na tym buduja bazę klientów. Powód dobrego RRSO nie ma znaczenia. Chyba każdy bierze kredyt tam, gdzie mu się to najbardziej opłaca, prawda?

  #31971

  Anonymous

  Ok, dzięki. Faktycznie w tych ofertach, które sprawdzaliśmy po prostu nie widzę niczego na podobnym poziomie. Wszędzie RRSO jest wyższe. Czasami te całkowite koszty diametralnie inne, co widać już przy racie miesięcznej. Nie szukamy dalej, chyba nie ma sensu. Gdyby ktoś dawał lepsze warunki niż Inbank, to już byśmy to znaleźli. Dzięki za sugestie.

  #31972

  Anonymous

  Zazwyczaj przy nowych bankach w PL było tak, że bardzo dobrą ofertę mieli krótko. W przypadku Inbank, ze względu na formę prowadzonej działalności, spodziewam się, że to ich liderowanie potrwa naprawdę długo. A jak długo konkretnie, to się dopiero przekonamy za jakiś czas. Ale jeśli za rok o tej porze będą nadal mieli najniższe RRSO, to się specjalnie nie zdziwię.

  #31975

  Anonymous

  Pożyczałem tylko 3 tys. jak dotąd w Moneyman.pl ale dobrze wiedzieć że są i takie duże kredyty które można wziąć online

  #31976

  Anonymous

  W InBank kredyt online do 50 tys. z niskim RRSO https://forum.centrumfinansowe.pl/viewtopic.php?t=3668

  Ale to nowy bank z Estonii, dopiero co zaczyna w PL. Nikt jeszcze chyba nie wie jak to wygląda w praktyce z tym bankiem.

  #31977

  Anonymous

  Jest taka mozliwośc. Wprawdzie niektóre banki nie udzielają kredytów całkowicie online, ale jest kiklka, które dają taką opcję. Na przyklad bnp Paribas. Sama nie brałam kredytu w tym banku, niemniej widze, że w sieci jest wiele stron, na któych mozna sobie poczytać opinie o warunkach jakie bank oferuje.

  Oprocentowanie nie jest tam wysokie. Jest o wiele niższe niz w firmach typu chwilówki, tak wiec moim zdaniem nie ma się nawet co zastanawiać.

  http://www.kredyty-gotowkowe.net

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.