Reply To: Studnia głębinowa

News Forums Pozostałe tematy Dowolne tematy Studnia głębinowa Reply To: Studnia głębinowa

#32180
Anonymous
Guest

Komarq_88 wrote:


Cześć wszystkim. Ja właśnie poszukuję jakiejś sprawdzonej firmy z Katowic, która mogłaby się zająć kwstią studnii głębinowych i pompy ciepła… Czy znacie może kogoś takiego? Najlpiej właśnie z Katowic, ale może niekoniecznie – wystarczą okolice Katowic lub w ogóle województwo śląskie.

Popytałem też o tę kwestię moich znajomych i oni mi polecali tę firmę http://geobud.pl Podobno bardzo dobrze robią swoją robotę łącznie z tym, że mają bardzo duże doświadczenie w branży – podobno ponad dwadzieścia lat. To jednak musi coś oznaczać, w końcu nie dzałaliby tyle lat gdyby coś było nie tak… Dla mnie liczy się przede wszystkim to, że dostanę od nich kompleksową obsługę, dzięki czemu nie będę musiał już szukać żadnych innych wykonawców. Za jakiś czas będę też potrzebował innych usług geodezyjnych, więc tutaj, jeśli by się sprawdzili, też miałbym już z głowy problem poszukiwań.

Wziąłem firmę Geobud, pół roku po wykonanej studni wszystko działa jak należy. Woda za darmo to bardzo dobry temat. Teraz wziąłem ich do wykonania instalacji gruntowej pompy ciepła. Polecili mi markę https://gejzer.com , także za pół roku napiszę jak się sprawdziła po zimie.