Reply To: Gdzie się ubiegać o pieniądze na firmę

News Forums Produkty finansowe Kredyty, pożyczki, leasing Gdzie się ubiegać o pieniądze na firmę Reply To: Gdzie się ubiegać o pieniądze na firmę

#31591
Anonymous
Guest

makenoise wrote:

Skąd mógłbym pozyskać pieniądze na firmę? Chciałbym się trochę rozwinąć z moją działalnością, ale do tego potrzebuję pewnych środków. Jakąś swoją rezerwę finansową mam, ale nie aż tyle ile mi jest na ten moment potrzebne. Zastanawiałem się nad social lendingiem szczerze mówiąc, a to z tego względu, że tak jest najprościej i najszybciej. Nie mam zbytnio czasu na bieganie za jakimiś dotacjami itp. Proszę mi powiedzieć jak to dokładnie wygląda z tymi pożyczkami społecznościowymi, co trzeba zrobić, jakie spełniać warunki i czy się to w ogóle opłaca. Czekam na odpowiedzi.

Z tego co wiem pożyczki społecznościowe są bardziej opłacalne niż te bankowe i generują większe ryzyko dla udzielającego niż dla biorącego. W Polsce stają się coraz bardziej popularne. Jeśli natomiast chodzi o banki to na stronie jest temat o tym jaki jest najlepszy kredyt dla firm:

http://www.forum-kredytowe.pl/f128/najlepszy-kredyt-dla-firm-jaki-bank-wybrac-93591.html

Sam jak rozwijałem firmę postarałem się w Idea banku. Załatwianie formalności chwila ale nie mogę napisać,że jestem w pełni zadowolony bo obsługa w banku na infolinii jest wyjątkowo nieudana.