Reply To: Ranking lokat bankowych

News Forums Produkty finansowe Narzędzia finansowe Ranking lokat bankowych Reply To: Ranking lokat bankowych

#31554
Anonymous
Guest

Teraz jest strasznie słabo z lokatami, praktycznie 2% z hakiem powoli ciężko uzyskać. Jedynie te promocyjne dla nowych klientów mają jakieś względnie atrakcyjne oprocentowanie. Znacie jakieś takie?

Wg. mnie najlepsza jest Lokata Happ Plus w Idea Banku, a dla osób z mniejszym kapitałem zwykła Happy. Niestety można ją założyć tylko raz. W BGŻ Optimie były podobne, ale przed wczoraj przycięli oprocentowanie.

1. 3% na 3 miesiące do 100 tys. Lokata Happy Plus http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/05/lokata-happy-cloud-power-w-idea-bank.html

2. Lokata Happy – 3 miesiące do 10 tys. na 3,5% lub 4% na 2 miesiące

3. Lokata Bezkarna w BGŻOptima 3% na 3 miesiące do 20 tys. trzeba konto oszczędnościowe założyć, ale to nie ROR. Jest Darmowe można zamknąć przez Internet.

4. Neobank 3% na 3 miesiące chyba do miliona, ale trzeba założyć jakiś portfel depozytowy. Można go ponoć zamknąć potem przez Internet. Poza tym to bank spółdzielczy.

5. Lokata Bezkompromisowa w BGŻOptima 2,5% na 3 miesiące do 100 tys. alternatywna dla Bezkarnej. Niedawno było 3% ale obniżyli.

6. Lokata Witaj w Nest Banku 4% na 3 miesiące do 10 tys. Niestety tu trzeba zakładać konto osobiste. Darmowe, ale zawsze to kolejne konto.

Nie licząc Neobanku, którego się trochę boję, to reszta mam wykorzystaną. Znacie jeszcze jakieś takie podobne? Najlepiej bez konta. W Idea banku nie trzeba zakładać konta, to jest największa zaleta lokaty Happy.