Reply To: Gotowy portal finansowy z domeną oraz hostingiem

#29438
Anonymous
Guest

Jeśli chodzi o domenę skłaniam się do opcji numer dwa. Musisz tylko sprawdzić dokładnie historię kupowanej domeny najlepiej za pomocą Wayback Machine oraz ilość i jakość linków. Nie warto wydawać pieniędzy na niewypozycjonowaną domenę chyba, że jest to jakaś rewelacyjna nazwa 🙂

Unikaj darmowych i tanich hostingów taka jest moja opinia. Korzystałem z taniego hostingu milion-za-darmo.pl firmy MAXIHOST Sp. z o.o. efekt był taki, że co trzy miesiące miałem włamania na dwóch różnych stronach z wordpressem. Otrzymałem informację że wina leży po mojej stronie co było bzdurą ponieważ skrypty były aktualizowane i posiadały wgrane pluginy zabezpieczające. Mam jeszcze kilkanaście innych wordpressów na innych hostingach i dziwnym trafem nigdy nie było nawet jednego włamania. Przymknąłem jednak oko na luki w zabezpieczeniach firmy MAXIHOST. Kolejną wpadkę zaliczyli nie przesyłając mi emaila z powiadomieniem o płatności za domenę. Domenę straciłem na szczęście udało mi się ją ponownie przechwycić w dropped. Dostałem odpowiedź od milion-za-darmo z przeprosinami i tłumaczeniem że była to wina ich oprogramowania.

Dokładnie miesiąc temu ekipa MAXIHOST przeszła samych siebie nie odnowili mi domeny, którą opłaciłem w terminie tłumacząc się znowu błędem systemu. Prawdę mówiąc opadły mi ręce i zacząłem szybko przenosić wszystkie strony na inny hosting.

Sprawa kwalifikuje się do sądu ponieważ mam udokumentowane przelewy oraz emaile, ale kwoty są tak małe, że szkoda dalszego stresu. Mogę jedynie opisać całą sytuację i może uchronić kilka osób przed oszustami. Ludzie z tak mało odpowiedzialnym podejściem do klienta nie powinni świadczyć żadnych usług.